Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Vivienne Mort в Киеве

Концерт Vivienne Mort. Квитки на Vivienne Mort у Києві. Vivienne Mort. Квитки на Vivienne Mort. vivienne-mort. Вів'єн Морт. Квитки на Vivienne Mort в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Vivienne Mort"

 Vivienne Mort поділяться «Досвідом» у всеукраїнському турі.

Радісна новина для поціновувачів якісної української музики - Vivienne Mort вирушають у всеукраїнський тур на підтримку нового повноформатного альбому «Досвід».

Київ почує гурт 14 квітня у МЦКМ (Жовтневий палац).

Україні вже не потрібно пояснювати, хто такі Vivenne Mort. Після виступу музикантів на національному відборі конкурсу «Євробачення» їхні пісні почули не лише ті,  хто слідкує за новою українською музикою, а й широка аудиторія.

Сьогодні творчість Vivienne Mort люблять та тепло сприймають не тільки в Україні, а й за кордоном, зокрема у Польщі, де гурт мав три концертні тури.

Глибокі змістовні тексти, сміливий відвертий стиль виконання, справжня краса музики, проникливий ніжний голос та артистизм вокалістки роблять кожен концерт Vivienne Mort унікальним, а сильний емоційний зв'язок між артисткою та слухачем надовго лишається в пам'яті яскравим спогадом і важливим досвідом.

На живих концертах гурт активно співпрацює з художником по світлу Максимом Заком, який уважно вслуховується в драматургію кожного треку і посилює ефект театральності, яким славляться виступи Vivienne Mort.

«Хочеш, щоб навколо всі любили, були вільні та щасливі — дай їм приклад. Це і буде твій досвід», — коротко прокоментувала вихід нового лонгплею вокалістка Даніела Заюшкіна.

Невимушені та чарівні, чуттєві та безмежно талановиті, вразливі та вражаючі, кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій.

Їх люблять і їм довіряють.

На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре.

Для того, що дізнатися усі подробиці концертного туру, слідкуйте за офіційною спільнотою Vivienne Mort у facebook.

 

 

Vivienne Mort
14 квітня  2018 року, МЦКМ (Жовтневий палац), 19:00. Презентація альбому "Досвід".

blog comments powered by Disqus