Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Balthazar в Киеве

Концерт Balthazar, Balthazar Киев билеты. Warhaus. Warhaus. Билеты на Warhaus в Киеве. Tickets for Balthazar in Kyiv. Билеты на Balthazar. Квитки на Balthazar у Києві в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Balthazar"

 

До Києва з новою платівкою їдуть Balthazar

У лютому 2016 року між Бельгією та Україною встановився міцний культурний зв'язок – саме тоді в столиці вперше виступили інді-рокери Balthazar. За три з половиною роки в гурту в нашій країні додалося фанатів, які з нетерпінням чекали на наступний концерт.

Balthazar нарешті повертаються до Києва з презентацією нової платівки Fever, яку вважають найкращою в дискографії гурту.

Дата та місце зустрічі – 17 вересня, клуб Bel’etage.

Fever вийшов у січні цього року та став першим за чотири роки альбомом у дискографії бельгійців. За цей час Йінте Депре та Маартен Девольдере вдосталь награлися з сайд-проектами J. Bernardt та Warhaus, які, до речі, грали в Україні декілька разів.

Увесь досвід музичних експериментів Депре та Девольдере вклали у Fever. У результаті вийшла суміш танцювальності J. Bernardt та сексуальної томності Warhaus. Але це тільки пішло на користь Balthazar. Fever зайняв заслужене перше місце у Бельгії, а тур аренами західної Європи розкупили за лічені дні.

Це не дивно. Тому що Balthazar за всіма параметрами – гурт, привабливий для всіх. Для меломанів, для критиків, для тих, хто колекціонує вініл. Навіть для глянцевих видань. Так, незважаючи на свою інді-роковість, гурт зберігає шик та стиль, що привертає увагу редакторів зі світу моди.

У Києві гурт зіграє не тільки пісні з Fever, але й свої найбільші хіти – від от Bunker до Do Not Claim Them Anymore. Тепло буде не тільки на вулиці, але й в залі Bel’etage, тому що шанувальники гурту знають – їх треки та атмосфера, яку вони створюють під час шоу, зігріває краще, ніж будь-яка ковдра.

 

 
blog comments powered by Disqus