Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Христина Соловій в Киеве

Концерт Христина Соловій. Квитки на Христину Соловій в Києві. Soliviy. Христина Соловій в Києві. Сентрум, Київ, лютий 2017. Квитки на концерт Христини Соловій в Києві. Христина Соловій Київ Жовтневий квитки в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Христина Соловій"

 

Київ, як ми цього чекали!

На численні прохання та для усіх охочих, хто не встиг придбати квитки на перший концерт, - принцеса лемків Христина Соловій - знову у нашому місті з додатковим великим сольним концертом у рамках всеукраїнського туру «Жива Вода 2017».

Вона підкорила своїм голосом та шармом усю Україну. Її дебютний альбом "Жива вода" - це український фолк в сучасних аранжуваннях, які є синтезом стилів на перехресті поп-року, блюзу та джазу. Талановита молода співачка зібрала власний гурт, до якого увійшли одні з кращих музикантів країни. Тому ми з особливим пієтетом очікуємо феєричність концерту народного голосу країни Христини Соловій.

Слухати альбом "Жива вода": https://soundcloud.com/khrystyna-soloviy/sets/zhyva-voda

На концерті прихильники творчості зануряться у хвилі мелодійного фолку. Прониклива атмосфера лірики родом з Карпатських гір та саунду з долини річки Міссісіпі змусить вас запам’ятати цей вечір на все життя.

Христина Соловій: «У цьому турі я презентую наживо все найкраще, що відбулося у моїй творчості за останні два роки. Альбом “Жива вода” та ексклюзивно, у кожному місті, зіграємо з моїми музикантами нові авторські пісні з майбутнього альбому, одною з яких є новий сингл ”Хто, як не ти?”»

Кліп ”Хто, як не ти?”: https://youtu.be/Lf6El9jHdGg
Кліп "Тримай": https://youtu.be/JGQLSObiTEQ
Кліп "Под облачком": https://youtu.be/WjnWmFHtGzI

Дебютний альбом "Жива вода", продюсером якого став Святослав Вакарчук, отримав схвальні відгуки критиків та потрапила у ТОП кращих альбомів року. Наразі на Soundcloud платівку прослухали майже 2 млн разів. Завдяки успіху альбому Христина стала лауреатом премії “Золотий Аристократ 2015” від Радіо Аристократи у номінації “Стартап року: Музика/Культура”. Два відеокліпи з альбому переглянули понад 8 млн разів в YouTube. Відео на пісню “Тримай” стало лауреатом національної премії Yuna-2016 у номаніції “Кліп року”.

Христина Соловій в соціальних мережах:
Facebook - https://facebook.com/khrystyna.soloviy
VK - https://vk.com/soloviy.official
YouTube - https://youtube.com/khrystynasoloviy
Instagram - https://instagram.com/soloviyka/
Soundcloud - https://soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com
Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

© 2017 Susy Production

 


На численні прохання та для усіх охочих, хто не встиг придбати квитки на перший концерт, - принцеса лемків Христина Соловій - знову у нашому місті з додатковим великим сольним концертом у рамках всеукраїнського туру «Жива Вода 2017».

27 травня 2017 року, МЦКМ "Жовтневий палац".

blog comments powered by Disqus