Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Rock-H в Киеве

Концерт Рокаш. Билеты на Rock-H в Киеве. Рокаш. Rock-H. Rock-H. Rock-H. Rock-H в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Rock-H"

3 березня в столичному клубі Bel Etage відбудеться великий весняний концерт відомого закарпатського гурту «РОКАШ».

«Рокаш» — досить унікальний гурт, який не має аналогів на українській рок-сцені. Він поєднує у собі рок з класикою та фольклором, співає виключно закарпатським говором, а пісні для гурту пише автор симфоній та член спілки композиторів.  Свій стиль  хлопці з «РОКАШу» називають «Subcarpathian rock», так як музиканти гурту живуть в регіоні, який здавна називався «Підкарпатська Русь».

Гурт існує з 2009 року і за цей час сумлінної праці записано понад 40 пісень, до 15 з яких знято кліпи, та видано 4 альбоми. Останній з них — «Співаночки про любов» — зустрів особливий відгук у слухача.

У 2016 році ROCK-H виступали на головній сцені всеукраїнського рок-фестивалю «Файне місто», на сцені «Країна мрій» на фестивалі Atlas Weekend та зі своїм кліпом «Колискова» потрапили в ротацію телеканалу М2.Також на рахунку РОКАШа гастролі в Канаді, сумісні виступи зі скрипалем Василем Попадюком, робота з
Віктором Павліком, Ангеліною Моняк та ще багато цікавих проектів.

І в березні хлопці завітають до Києва із сольним концертом. Закарпатська самобутність, запальна авторська музика та вир яскравих емоцій чекають на вас на концерті 03.03.2017 о 20:00 у клубі Bel Etage.
 

blog comments powered by Disqus