Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Без обмежень, Безпечний Авто Концерт в Киеве

Концерт Без Обмежень. Без обмежень. Квитки на концерт гурт Без Обмежень. Без Обмежень. Київ. Беж Обмежень. Квитки на Беж Обмежень. Квитки на концерт гурту Беж Обмежень у Києві. 18 грудня, Київ, Без Обмежень з новим альбмом у Києві. в Киеве  2020, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Без обмежень, Безпечний Авто Концерт"

 

Концерт Без обмежень в Борисполе начнётся 01 августа 2020 г, 19:00, Міжнародний аеропорт Бориспіль.

 

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ разом з івент-агенцією Tikhonov Agency вирішили порадувати своїх фанів незвичним форматом безпечних концертів.

Вперше в Україні музиканти дадуть ряд концертів під відкритим небом, де глядачі можуть слухати його в автомобілі,біля нього або на капоті.

Таку ідею вирішили впровадити, щоб підтримати прихильників, які через карантин не можуть відвідати концерти улюбленого гурту.

Слухати концерт можна як відкривши вікна або вийшовши на вулицю, так через радіоприймач авто - він транслюватиметься на особливій частоті.

Правила відвідування безпечного автомобільного концерту:

1. Квиток є перепусткою на подію для одного автомобіля в якому у вартість квитка входить знаходження - 2 дорослих та 2 дітей до 15 років.

2. При бажанні Ви можете додатково придбати ДОДАТКОВИЙ КВИТОК ДЛЯ ДОРОСЛОГО в машині за 400 грн.

3. При в'їзді на територію події відбуватиметься ОБОВ'ЯЗКОВЕ вимірювання температури бездотиковим термометром.

4. Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби особистого захисту.

5. Виходити з автомобіля та перебувати біля нього дозволено з 10 червня 2020 року, також дозволено виходити у туалет, зону їжі але при цьому з одягненою маскою та з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки.

6. Заборонено пересуватися на автомобілі по території до повного завершення концерту, за виключенням виїзду за територію, при цьому повернення неможливе.

7. Забороняється приносити свою їжу, розпивати алкогольні напої та вживати заборонені речовини. Алкогольні напої та напої в скляній тарі провозити на територію концерту ЗАБОРОНЕНО! В разі їх виявлення, організатори та охорона має право їх вилучити. На території концерту забезпечується харчування компанією «Гарбуз Drive”, де можна придбати їжу та напої в зручний та безпечний для Вас спосіб.

8. На території працюватиме професійна охорона та поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію.

 

9. Забороняється вмикати музику, або інші технічні прилади, які можуть створити дискомфорт іншим відвідувачам.

 

Безпечний концерт гурту "Без Обмежень" у Києві.

1 серпня, аеропорт "Бориспіль". 

Вартість квитка - за 1 авто/мотоцикл.

blog comments powered by Disqus