Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Scandinavian Wave 2012 в Киеве

Концерт Blue Foundation, Einar Stray, Misha Mishenko в Киеве  2012, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Scandinavian Wave 2012"

Останній день осені розчиниться у хвилях неспокійного північного моря: у Києві відбудеться Фестиваль Скандинавської Музики — Scandinavian Wave. 30 листопада, за організації Flowers Blossomin The Space та інформаційної підтримки AZH Promo, на сцені київського клубу «Бінго» гратимуть всесвітньовідомі Blue Foundation (DK), Einar Stray (NO) та Misha Mishenko (RU).

Це унікальна можливість познайомитися з неосяжним музичним феноменом далекої та загадкової Скандинавії.

Темрява, туман і норд-ост за Північним полярним колом, де сонце з травня по липень майже не ховається за горизонт, а зима - безмежна полярна ніч. Гори, ліси та льодовики. А ще королі та королеви, легенди про вікінгів, летючий голандець та казкових розмірів кити. Все це надихає музикантів північної Європи на створення легких та невловимих композицій, де переплітається  фолк, неокласика, електронне звучання, крижаний вітер та шум моря.

Blue Foundation  (electronica, dream pop, heavy beats, shoegaze)

Гурт елетронщиків з Данії, заснований у далекому 2000 році солістом гурту та мультиінструменталістом Тобіасом Вільнером. Музиканти поєднують унікальний саунд та перфоменс, мають багатий досвід співпраці з художниками, хореографами та режисерами. А всесвітня популярність прийшла після написання саундтреків до низки кіно- та телепроектів. У 2008 році пісня «Eyes on Fire» стала саундтреком до саги «Сутінки», а у США альбом з цією композицією став двічі платиновим. 2011 року композиція Bonfires з альбому «Sweep of Days» стала саундтреком до українського телевізійного серіалу «Щоденники Темного».

У травні 2012 у продаж надійшов новий альбом від Тобіаса Вільнера та Бо Ранде — «In My Mind I Am Free», який засвідчив, що Blue Foundation можуть без кінця приємно дивувати як прихильників, так і музичних критиків.

Einar Stray (Indiepop/Post-rock)

Айнар Страй — 22-річний композитор з Норвегії, який створює меланхолійний поп з цілою низкою ударних та басів. Його музика гучна та гнівна, але в той же час світла та ніжна. На сцені Ейнара завжди оточують друзі-музиканти  Ханна (скрипка), Офелія (віолончель), Сімен (бас)  та  Ларс (ударні),  разом вони створюють багаторівневе та дивовижне звучання.

Дебютний альбом «Chiaroscuro», випущений у лютому 2011 року, зібрав низку позитивних відгуків, а незабаром світ побачить новий EP від невгамовного Einar Stray.

Misha Mishenko (neoclassical/ambient/instrumenta)

Міша Міщенко — московський композитор і піаніст. Перші його записи побачили світ ще у 2006 році під псевдо Strike Paints. Познайомившись з творчістю Міші Міщенко, неможливо не відзначити вплив скандинавських музикантів  — навіть за назвами треків (Frá þyrna til stjarnanna / timbur inni í þér ) можна відчути як сім нот передають шум північного моря, тужливі крики чайок та пориви крижаного вітру. Останній його реліз — це міні-альбом «Soundtracks for life» (2010), де він напрочуд вдало використовує «північні» мотиви й напрацьовує матеріал до нового альбому.

Квитки:
Ціна — від 180 грн. (перших 200 штук)
VIP — 250 грн. (перших 50 штук)

AZH Promo.
 

30 листопада у Києві відбудеться Фестиваль Скандинавської Музики — Scandinavian Wave.

blog comments powered by Disqus