Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Ray BLK в Киеве - заказ билетов

Концерт Ray BLK. Билеты на Ray BLK в Киеве. Ray BLK Киев билеты. Квитки на Ray BLK у Києві в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Ray BLK"

Selector Live: Ray BLK

Британська Рада та клуб Sentrum відкривають третій сезон концертів нової британської музики Selector Live. 31 березня о 20:00 у рамках проекту відбудеться виступ соул-співачки з Південного Лондона, переможниці BBC Sound of 2017 Ray BLK .

Рей виросла у сім’ї без музичного бекґраунду, а свік смак сформувала, дивлячись MTV Base і слухаючи записи Missy Elliott, Lil Kim та The Notorious B.I.G. У 13 років дівчина створила гурт уже з відомим на сьогоднішній день продюсером і музикантом MNEK - New Found Content, а у 2015 випустила трек “50/50”, який потрапив у плейліст радіостанції BBC Radio 1Xtra і заявив про неї широкому колу слухачів. У 2016 році співачка випустила міні-альбом “Durt”, до якого ввійшли треки, записані з Stormzy, Wretch 32 і SG Lewis, також вона з’явилась у списку журналу NME “100: головна нова музика 2017”.

Нещодавно Ray BLK очолила список 'BBC Sound of 2017’, щорічного опитування музичних критиків та представників індустрії, покликаного визначити найперспективніших нових артистів, за якими стоїть майбутнє не лише британської сцени, але й музики в цілому. У попередні роки переможцями ‘Sound of’ ставали 50 Cent, Адель, Майкл Ківанука, Сем Сміт, Years&Years і Джек Гаррет.

Сценічний псевдонім “BLK” - акронім слів Building Living Knowing (Будувати, Жити, Знати) - відповідає трьом основним цінностям співачки, які вона прагне донести слухачам через тексти своїх пісень.
 

 

Selector Live: Ray BLK

Британська Рада та клуб Sentrum відкривають третій сезон концертів нової британської музики Selector Live. 31 березня о 20:00 у рамках проекту відбудеться виступ соул-співачки з Південного Лондона, переможниці BBC Sound of 2017 Ray BLK .

 

Закажите билеты на Концерт Ray BLK в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Sentrum (Киев, ул. Шота Руставели, 11), 31 марта 2017, начало в 19:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Фан-зона: 360 грн. 360
Балкон, р. 1: 720 грн. 720

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus