Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Editors в Киеве

Концерт Editors. Билеты на Editors. Квитки на Editors. Гурт Editors у Києві. Квитки на концерт Editors у Stereo Plaza. Том Сміт та Editors вперше в Києві в Киеве  2020, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Editors"

 

Editors вперше зіграють в Києві і представлять найкращі хіти. Їх знають завдяки вражаючим лайвам та ексцентричній поведінці фронтмена Тома Сміта. Всі їхні платівки, що розійшлися накладом в 2.5 мільйони копій, потрапляли в топ-10 британського чарту, а дебютна - "The Back Room" - навіть номінувалася на Mercury Prize. Вони зняли відео на один з останніх синглів в українській столиці. Ця пісня довела, що вони однаково майстерні - як у гітарній музиці, так і в електронній.

До України після перерви в три роки повертаються видатні британські рокери Editors. Вперше вони підкорили українців на фестивалі ZaxidFest, а зараз готуються до концертного дебюту в столиці.

1 квітня, Stereo Plaza.

Editors їдуть у Київ не просто так, а з презентацією best of-альбому під назвою Black Gold. До нього потрапили найкращі треки з шести платівок гурту та три абсолютно нові композиції: "Black Gold", "Upside Down" та "Frankenstein". Саме на останню пісню був знятий кліп в Україні.

За словами фронтмена Тома Сміта, ідея зробити такий реліз була дуже давно, але не вистачало часу:

"Розмови про best of-платівку велися останні три-чотири роки. Але кожен раз нам здавалося, що час не настав, оскільки нові пісні йшли одна за одною. Але зараз - той самий влучний момент".

"Black Gold" - можливість дослідити розвиток гурту за останні 15 років. Та спосіб познайомитися із творчістю Editors людям, які не чули їх до цього моменту. 

"Ми досі виступаємо, і я пишаюся цим фактом. Кажуть, що бути довгожителем сьогодні - це не дуже круто. Але я так не вважаю. За допомогою Black Gold ми зафіксували нову версію Editors. Вони зголодніли - як за концертами, так і за новою музикою. Ми відчували себе десь далеко від загального потоку, але завжди писали треки, що захоплювали людей та резонували з ними на найглибшому рівні. Це може звучати пафосно, але я знаю багато слухачів, для яких Editors - більше, ніж гурт. Саме цього я прагнув усе своє життя", - зізнається Сміт.

Тому готуйтеся відкрити свої серця та душі назустріч благородному божевіллю Editors. І це не жарт.

 

Анонс тижня — до України після перерви в три роки повертаються британські інді-рокери Editors. Вперше вони підкорили українців на фестивалі ZaxidFest, а зараз готуються до концертного дебюту в українській столиці.

 
1 квітня 2020 року, Stereo Plaza.
25 жовтня, Stereo Plaza.
 
У Києві команда на чолі з ексцентричним фронтменом Томом Смітом презентує збірку кращих пісень під назвою «Black Gold». До платівки, яка вийде 25 жовтня, потрапили 
найкращі треки з шести платівок гурту та три нові композиції: «Black Gold», «Upside Down» та «Frankenstein». Кліп на останню пісню був знятий кліп в Україні.
 
blog comments powered by Disqus