Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Morcheeba в Киеве

Концерт Morcheeba. Квитки на Morcheeba у Києві. Морчиба. Киев. Билеты. Билеты на концерт Morcheeba в Киеве. Morcheeba live in Kyiv. Морчиба в Киеве в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Morcheeba"


Історія британського гурту Morcheeba — це казка зі щасливим фіналом. Діджей і інструменталіст, брати Пол і Рос Годфрі, та чарівна вокалістка Скай Едвардс вперше зустрілися на одній з вечірок Лондона 22 роки тому.

Тріо утворилося на самому піку ери тріп-хопу. І хоча велика сцена в ті часи вже була поділена між Massive Attack і Portishead, новачки зуміли зайняти гідне місце в своєму жанрі.

Стиль Morcheeba швидко зробив гурт одним з найбільш впізнаваних музичних колективів 2000-х. З тих часів і по сьогодні вони створюють музику на межі тріп-хопу і року, вміло поєднуючи мелодії з легкими блюзовими елементами і вкрадливим голосом вокалістки Скай Едвардс.

Але в кожній казці трапляються темні часи. Незважаючи на успішність проекту, творчі розбіжності братів Годфрі і Скай
привели до розпаду. Записавши чотири альбоми і відкатавши по туру на підтримку кожного з них, в 2003 році Едвардс
залишає Morcheeba. І розділивши шанувальників, співачка і проект продовжують музичне існування нарізно.

З запрошеними вокалістками брати Годфрі записали два альбоми Morcheeba, але жодна з дівчат так і не змогла посісти місце Скай. Як і багато років тому, в 2009 долю гурту знову вирішує випадкова зустріч. Прийшовши пропустити келих ігристого на вечірці в Лондоні, Скай зустрічає одного з братів Годфрі.

Уже через кілька місяців Morcheeba оголошують про те, що колишня і найвідоміша вокалістка проекту повертається до гурту.

Результат — нові альбоми ‘Blood Like Lemonade’ (2010) і ‘Head Up High’ (2013), ще більш динамічні і барвисті — наче й не було ніякої паузи.
 
У 2018 починається новий етап в житті Morcheeba, навесні гурт готується представити черговий студійний альбом, який
звичайно ж буде презентовано і в Києві!

21 травня, Міжнародний центр культури і мистецтв, Morcheeba в своєму найвідомішому складі — з кращими хітами і новими піснями.


Morcheeba (Mor — середина пути (англ. Middle of the road), Cheeba — сленговое название марихуаны, то есть «путь марихуаны») — британский музыкальный коллектив, в музыке которого сочетаются такие стили как трип-хоп, ритм-энд-блюз и диско. Образован в 1995 году братьями Полом (в качестве ди-джея) и Россом (клавишник и гитарист) Годфри.

15 февраля 2010 года было официально объявлено о возвращении в группу вокалистки Скай Эдвардс и воссоздании «золотого» состава группы. 7 июня 2010 г. вышел новый альбом группы «Blood Like Lemonade», записанного в классическом составе.

2 октября 2010 года группа отыграла сольный концерт в Киеве. 16 октября 2011 года знаменитое трио выступило в клубе Crystal Hall.

21 мая 2018 года группа Morcheeba вернется в Киев.

 

 Київ. Весна. Morcheeba

 21 травня. МЦКМ

blog comments powered by Disqus