Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Церемонія вручення музичної премії Селекція: Жадан і Собаки, Один в каное, Vivienne Mort, Pianoбой в Киеве

Церемонія вручення музичної премії Селекція 2017: Жадан і Собаки, Один в каное, Kozak System, Vivienne Mort, Pianoбой. Квитки на Селекцію 2017: Жадан і Собаки, Один в каное, Kozak System, Vivienne Mort, Pianoбой в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о мероприятии "Селекція: Жадан і Собаки, Один в каное, Vivienne Mort, Pianoбой"

 


22 березня у столичному клубі Atlas відбудеться перша церемонія вручення музичної премії #Селекція, яку проводить найстаріша київська рок-радіостанція «Джем ФМ».

Статуетки премії #Селекція за здобутки у галузі рок-музики вручатимуться у дев’яти номінаціях: подія року, альбом року, синґл року, артист року, вокаліст року, вокалістка року, кліп року, прорив року і вибір публіки.

Цього року на здобуття премії #Селекція у дев`яти номінаціях претендує тридцять чотири артисти і музичні події.

Упродовж 2016 року разом із авторитетними музичними критиками та слухачами українського чарту #Селекція, редакція «Джем ФМ» вимірювала популярність пісень вітчизняних рок-музикантів, і створювала українську двадцятку. І от тепер логічним завершенням музичного року стане підбиття підсумків та визначення найкращих із кращих, яке відбудеться 22 березня на церемонії вручення музичної премії #Селекція.

«Джем ФМ» вдалося навколо проекту об’єднати провідних продюсерів, промоутерів, режисерів, музичних оглядачів і фахівців фм-радіостанцій, які визначать переможців премії. Найбільше номінацій у лонг-листу має група Vivienne Mort – вісім, по сім – у «Бумбоксу» та «Океану Ельзи».

У музичній програмі церемонії ексклюзивні сети представлять найяскравіші артисти музичного сезону 2016-го року: «Жадан і Собаки», «Один в каное», Kozak System, Vivienne Mort і «Pianoбой».

У святковому шоу також виступлять ще кілька артистів, імена яких організатори триматимуть у секреті.

На церемонію запрошені всі найпопулярніші рок-музиканти України.

Так співпало, що разом із врученням премії #Селекція, радіостанція «Джем ФМ» святкуватиме своє дванадцятиріччя.

 

 

 Церемонія вручення музичної премії #Селекція:
«Жадан і Собаки», «Один в каное», Kozak System, Vivienne Mort і «Pianoбой».
22 березня, 20:00
Клуб Atlas

blog comments powered by Disqus