Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Karna в Киеве

Концерт Karna. Карна. Карна. Карна. Квитки на Karna. Karna Киев билеты в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Karna"

 

Після бурхливого фестивального сезону, де гурт вже встигли “охрестити” як “шиKARNA”, засновники жанру “hutsul metal” відправляються у всеукраїнський тур, щоб донести кожному потужну енергетику Карпат. Тому назва туру #гуцулметалвкожнухату говорить сама за себе.

Але це ще не все, гурт готує подарунки своїм шанувальникам: новий міні-альбом та кліп #Вітролом, зйомки якого відбувалися на фестивалях.

Гурт "KARNA" — це культове явище в українській музиці, якому вже більше 20 років. Зараз гурт переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу “Party на Прикарпатті”, який встигли відзначити як кращий відео-кліп 2017 року за версією “Best Metal Act”, та не менш успішний реліз альбому “Гуцулметал” який став фундаментом для однойменного музичного напрямку.

Окрім автентичних прикарпатських барв у музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід гурту KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець - "Аркан" з елементами світової рок-культури: slam, circle pit.

Від виступів KARNA в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий лайв!

Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних гуртів. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевненими, що зустріч із KARNою не пройде повз вас!

 

KARNA I ATLAS I Kиїв

6 грудня спустяться з гір чорти волохаті і зберуться у Києві, в клубі ATLAS, адже KARNA влаштовує шикарне паті!

blog comments powered by Disqus