Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Оркестр Че в Киеве

Концерт Оркестр Че в Киеве  2014, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Оркестр Че"

Стиль visual art rock. Утворилася в 2002 році. На вечірніх сейшнах в гуртожитку театрального інституту познайомилися Олег Каданов (соліст, автор пісень), Сергій Савенко (кларнет) і Михайло Кабанов (перфоманс). Пізніше до групи приєдналися Максим Морозов (альт) і Костя Сальніков (дарбука).

Концепція групи — в злитті театру і музики.

В 2003-му був записаний перший демо альбом «Люди. Риби. Птахи.». З того часу почалися концерти в Харкові і по всій Україні.

У 2005 році перший альбом «Золотой миллениум» вийшов на лейблі незалежних музикантів ВДОХ після чого Оркестр Че стали запрошувати московські і пітерські клуби. Географія концертів досить швидко розширяється: Самара, Білгород, Тольятті, Краків, Варшава і т. д.

"Оркестр Че" брали участь в унікальному проекті з відомим українським письменником Сергієм Жаданом, а також в декількох спільних концертах з групами 5'nizza, "Lюk" та Сергієм Бабкіним.

У 2007 році зняли кліп на пісню «Не знаю, де сонце» і «Маяковський». В листопаді 2007 року вийшов альбом «Эйфория закончилась. Happy End.». В лютому 2010 року вийшов альбом «Предчувствие нулевого года». А також кліпи на пісні "Музика Вивальди" і «Волга».

blog comments powered by Disqus