Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Oomph! в Киеве

Концерт Oomph! Билеты на Oomph! в Киеве. Oomph! Киев билеты. Квитки на Oomph! у Києві в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Oomph!"

 

Гурт Oomph! представить новий альбом у Києві та Львові

Культова німецька альтернативна команда Oomph! повернеться до України восени. Презентація тринадцятого студійного альбому Oomph! «Ritual» відбудеться в двох українських містах.

15 листопада — Київ, Stereo Plaza (наймаштабніший виступ Oomph! у Києві)

17 листопада — Львів, Malevich (перший сольник Oomph! у Львові)

Альбом «Ritual» став першим за 4 роки в дискографії тріо.

Будучи піонерами «Neue Deutsche Härte», у новій роботі Oomph! вирішили повернутися до свого коріння, тільки зробивши звучання набагато важче, ніж раніше.

«Вперше за всю нашу історію ми як гурт із трьох людей спробували повернутися назад в часі, в початок 90-х, і відчути те ж, що і тоді. Ці відчуття ми намагалися з'єднати зі своїм нинішнім емоційним статусом-кво. Ми вперше запустили таку “машину часу”. Це щось абсолютно нове для нас, і мені здається, це спрацювало дуже добре», — розповідає фронтмен групи Деро Гої.

Що стосується теми альбому, то Oomph! вирішили звернути увагу на звичаї, які на перший погляд здаються звичайними, але якщо придивитися, то в них можна побачити багато поганого.

«Ми хотіли знайти таку тему, яку було б складно сприймати як щось однозначне. назва альбому має бути самостійною, залишаючи нам простір для інтерпретації, і бути настільки темною, загадковою і, водночас, різнобічною, як і сама музика. Таким чином, назва пасує нашому матеріалу. він багатогранний, але важкий, різкий, провокаційний», — розповідає гурт.

Це дало результати — музична преса назвала «Ritual» одним з кращих в дискографії Oomph! з часів «Wahrheit oder Pflicht», а в Німеччині гурт вперше за свою тридцятирічну кар’єру зайняв першу сходинку альбомного чарту.

До Києва Oomph! привезуть не лише перевірені хіти та нові пісні, а й нове, надзвичайне шоу.

 

 

15.11.2019, Киев, Stereo Plaza.

OOMPH! сегодня выглядит одной из наиболее ярких и нетипичных групп немецкой индастриал-сцены. Команда начала практически одновременно с Rammstein, однако последняя считает именно OOMPH! своими вдохновителями, а это дорогого стоит. Ударник и вокалист Деро, клавишник и гитарист Флюкс и гитарист Крэп минимальным составом умеют создавать очень нервную, жесткую, но в то же время мелодичную музыку. 

При всей внешней злобе и агрессии в жизни участники OOMPH! — типичные бюргеры, ратующие за здоровый образ жизни (из всего коллектива смотрится особняком лишь курящий Крэп), и озабоченные многими проблемами социального характера. Нет такой злободневной темы, которой OOMPH! не уделили бы внимания, снабдив сопровождение громоподобными барабанами, вкусными гитарами и модными электронными сэмплами, при всем при этом голос Деро звучит то как рев олдскульного металлиста, то а-ля опера, то "в нормальном режиме".

 

blog comments powered by Disqus