Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт The Hardkiss. Залізна ластівка в Киеве

Концерт The Hardkiss. The Hardkiss. Залізна ластівка. Квитки на шоу The Hardkiss. Залізна ластівка у Києві. The Hardkiss. The Hardkiss. Залізна ластівка. без комісії в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "The Hardkiss. Залізна ластівка"

 

Гурт The HARDKISS презентує новий альбом у київському Палаці спорту

Третій студійний альбом команди The HARDKISS під назвою «Залізна ластівка» вийде у вересні, а вже 19 жовтня гурт презентує його на ексклюзивному концерті в столичному Палаці спорту.

А через тиждень після шоу у Києві The HARDKISS відправляться в тур Україною.

Новий альбом гурту фронтвумен гурту Юлія Саніна порівнює з цілісним коконом, у якому панує своя атмосфера. Лірика стане інтимнішою, звучання треків більш електронним, а більша частина матеріалу буде українською.

У концертному шоу для Києва The HARDKISS вже традиційно зроблять кілька акцентів. В першу чергу це буде музичне шоу — улюблені і вже добре відомі пісні набудуть особливого звучання, нові ж композиції будуть потужно презентовані. Й усе це за допогою найсучасніших технологій.

Юлія Саніна: «Ми так любимо поєднувати непоєднуване. У текстах і заголовках ми намагаємося шукати такі образи, які б говорили самі за себе. “Залізна ластівка” — це і жива істота, птаха, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю та силою.

За останні рік-два нам вручили стільки нагород і премій — багато хто думає, що ми знаємо рецепт дива. Насправді все набагато простіше: ми просто робимо музику, яка нам самим подобається. Ми будемо продовжувати в тому ж дусі. А цієї осені ми запрошуємо всіх своїх друзів у подорож. Наша “Залізна ластівка” летить у безмежний космос».

Нагадаємо, минуле концертне шоу у Києві тривало два дні й зібрало більше 11 000 глядачів. Концерт «The HARDKISS. Five» був визнаний кращим концертним шоу 2016 року за версією музичної премії YUNA.
 

 

19 жовтня, 19:00

Київ, Палац спорту

The HARDKISS | Залізна ластівка

blog comments powered by Disqus