Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Pur:Pur в Киеве - заказ билетов

Концерт Пур:Пур, Pur:Pur билеты. Билеты PurPur Киев. Pur:Pur концерт Киев. PurPur. Tickets for Pur:Pur in Kyiv. Летний клубный концерт группы Pur:Pur в Киеве. Ната Смирина и группа Pur:Pur в Киеве в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Pur:Pur"

Мелодійні чарівники від музики, фіналісти Національного відбору на Євробачення 2016 - харків'яни Pur:Pur зіграють літній сольник у Києві. 2 червня чистий голос Нати Сміріної зазвучить у столичному Caribbean Club Concert Hall.

Десять років тому тоді ще дует Ната і Євген Жебко виклали в мережу своє перше відео на пісню «Cosmic Girl». Сьогодні за їх плечима масштабні тури, виступи на світових фестивалях від України до Грузії, саундтреки до фільмів і безліч космічних пісень.

Назва групи з латинської перекладається як «чистий». Як каже сама Ната: «Двічі «pur» - означає, що ми не просто щось говоримо, а збираємося цьому слідувати. Що говоримо, то і маємо на увазі». Так само чисті їх казкові пісні, голос Нати, незліченні експерименти, бажання поділитися своєю магією з публікою.

2 червня вас чекає справжнє музичне диво - мікс електронно-акустичних полотен Pur:Pur і чарівний голос «української Бьорк» Нати Сміріної. До зустрічі в Caribbean Club Concert Hall.

 

 

 

Клубний концерт гурту PUR:PUR у Києві.

PUR:PUR. 2 июня.

 

Закажите билеты на Концерт Pur:Pur в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Caribbean Club (г. Киев, ул. Симона Петлюры, 4), 02 июня 2018, начало в 20:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Фан-зона: 220 грн. 220
1 этаж, ст. 15, 17: 550 грн. 550
1 этаж, р. 12: 790 грн. 790

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus