Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Kiss в Киеве

Концерт Kiss, Кисс. KISS. KISS. Kyiv. 2019. Билеты на KISS в Киеве. Квитки на KISS. KISS. Квитки на останній концерт KISS в Україні. Квитки на Kiss у Києві. КИСС Киев Доставка в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Kiss"

 

Одна з найвпливовіших, затребуваних і екстравагантних рок-груп у світі KISS оголосила про останній тур у своїй кар'єрі. «Це буде найграндіозніше шоу з усіх, що ми коли-небудь робили, - заявили учасники KISS під час телешоу America's Got Talent на каналі NBC. - Якщо ви любите нашу музику - приходьте. Якщо ви ніколи не бачили нас живцем - саме час зараз!».

У січні 2019 року тур під назвою End Of The Road пройде в найбільших містах Америки, а потім легендарна група відправиться до Європи. За свою 45-річну історію KISS не раз підтверджували свій титул одного з найбільш видовищних рок-колективів: їхні концерти щоразу вражають уяву неймовірними піротехнічними і сценічними рішеннями. Крім того, на їхньому рахунку більше 100 мільйонів проданих альбомів, а фанатська "Армія KISS" налічує мільйони людей в країнах усього світу.

«Все, що ми створили і завоювали за останні чотири десятиліття, було б неможливо без мільйонів людей, які приходили на наші концерти в клуби, концертні зали і на стадіони, - кажуть KISS. - Цей тур буде справжнім святом для наших відданих фанатів і останнім шансом побачити KISS для тих, хто ще не був на наших концертах. Ми збираємося піти зі сцени такими ж, якими піднялись на неї: непримиренними і неприборканими!».


KISS — американская рок-группа, получившая огромную известность в 1970—1980 годах, игравшая в жанрах глэм/шок/хард-рок и известная своим сценическим макияжем и концертами-шоу, сопровождаемыми различными пиротехническими эффектами. Общий тираж проданных копий альбомов KISS превышает 100 (!) миллионов копий. 

 

Kонцерт KISS у Києві. 16.06.2019.

KISS

END OF THE ROAD

WORLD TOUR


 

blog comments powered by Disqus