Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Anna Lee 20 років на сцені в Киеве

Концерт Anna Lee. Квитки на Anna Lee у Києві. Anna Lee Киев Сентрум в Киеве  2016, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Anna Lee 20 років на сцені"


Anna Lee - мабуть, найвідоміший і найулюбленіший діджей в Україні, що не залишає трійку лідерів українських діджеїв протягом багатьох років, в цьому році святкує своє 20-тиріччя в клубній культурі, на клубній сцені і за діджейським пультом.

Головним гостем події стане один з найяскравіших артистів транс сцени, один з найкращих діджеїв планети у стилі транс, неперевершений - Giuseppe Ottaviani, який вперше презентує в Україні та в Києві свій новий проект - Live 2.0

Компанію головному гостеві, та нашій ювілярці складе не менш талановитий гість, вперше у Києві польський діджей та саундпродюсер, улюбленець мільйонів, автор особливого мелодійного саунду вищого ґатунку з релізами на найкращих лейблах світу - A.R.D.I.

Український сапорт здійснюють: Gagauz та Mark Ewort.

Лайв вокал шоу від всесвітньо відомої вокал-діви - Natalie Gioia

Уявляєте, що це буде за подія! Ми святкуємо 20 років на сцені однієї з найкращих діджеїв України.

Вдумайтеся! Це 20 років справжньої музики з особливим особистим почерком від першої дівчини діджея України, саме від тієї, з якої все починалося: клубний рух в країні, клубне життя, клубна мода: від тієї, хто впливав і впливає самим прямим способом на модні музичні тенденції і смаки протягом тих самих 20 років, від тієї, на чиїй музиці ростуть цілі покоління.

Anna Lee - жива легенда і з цим не можна не погодитись! Вона творець, флагман і ідеолог трансового руху в Україні, одна з небагатьох, хто довгі роки залишається вірною своєму слухачеві і улюбленому стилю - музиці щастя і справжніх емоцій,
музиці серця!

Anna Lee - автор популярного радіопроекту, що вже став у світі справжнім брендом - «CLUB – STYLES MIX SHOW», якому в цьому році виповнилося 11 років, та який виходить на хвилях кращої танцювальної радіостанції України – Kiss FM, а також
на хвилях Afrehours FM (у США, Канаді та Європі). "Club-Styles Mix-Show" це музика без обмежень, музика для якої вік не має значення, музика для тих хто готовий мріяти і відчувати безмежний, емоційний політ разом з тою, що була першою, та разом з тою, що до сих пір залишається кращою!

Вона та, хто грає свою музику особливо! Вона – Anna Lee.
 

 

Anna Lee запрошує відзначити свій ювілейний рік гучною подією, яке пройде в Sentrum Cocert Hall 24 вересня 2016 року! Це буде гучна, якісна, модна та стильна подія року.

Поспішайте придбати квитки першими за стартовою ціною, і бути почесним гостем на цьому справжньому святі музики, на святі покоління, святі смаку і емоцій, святі - Anna Lee 20 РОКІВ НА СЦЕНІ.

blog comments powered by Disqus