Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший фестиваль АртПоле'2013 в Униже

фестиваль Арт Поле 2013, Униж в Униже  2013, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о мероприятии "АртПоле'2013"

Міжнародний фестиваль «АртПоле'2013» пройде на рiчцi Днiстер в селі Уніж (Івано-Франківська область) з 10 по 14 липня.

Уніж знаходиться у мальовничому й унікальному місці, біля двох великих міст — Тернополя та Івано-Франківьска.

П’ять днів, чотири сцени і триста учасників з понад десяти країн. На кожній з чотирьох фестивальних сцен — етнічно-екологічно-дністровій, казково-театральній, вільно-експериментальній та великій
world music — будуть максимально широко представлені проекти, що виникають і розвиваються в українській альтернативній культурі, а також гурти з інших країн. АртПоле розширює як географічні, так і стильові рамки — до програми долучаються гарячі й непередбачувані фінські хлопці Faarao Pirttikangas, тріо Mavigiz зі Стамбула, що грає витончені східні мелодії на традиційних турецьких інструментах, делікатні Enchanted Hunters з Польщі, Evolution Dejavu з Чехії, Napra з Угорщини, російський гурт uSSSy і французи Red Cardell. Україну представлятимуть PUSHKiN Kiev Klezmer Band, Гич Оркестр, Гудаки Village Band та ін. Програма продовжує наповнюватися — слідкуйте за оновленнями на www.artpolefest.org.

10 липня з Незвиська (15 км від нинішньої локації АртПоля) на фестивальний майданчик відправляється Дністром одна зі сцен фестивалю. Якщо ви хочете послухати музикантів, яким підіграватимуть дністровські хвилі й підспівуватимуть птахи, а замість лаштунків побачити прекрасні дністровські краєвиди — водоспади, замкові руїни й неторкані людиною урочища, то можете резервувати місця на сусідніх катамаранах.

Найбільшою інтригою цьогорічного фестивалю є нічна експериментальна сцена, на якій цього року розповідатимуть казки, притчі та повір’я. Тут буде давня індійська легенда The King and The Corpse — «трансглобалізовану» версію цієї загадкової історії Тьюп, харизматичний вокаліст Transglobal Underground,  оповідатиме під віртуозну гру Шими на сітарі. Історія від Юрія Андруховича — написана ним самим про Альберта Вироземського, спаленого 1641 року у Львові, невипадково до цієї оповіді долучаться саме львівські музиканти: співачка Уляна Горбачевська та контрабасист Марк Токар. Ще одна подорож на схід, Ашик Керіб — легенда про бідного мандрівника–музиканта, у новій версії казки будуть задіяні виконавиця урумських народних пісень Аполлінарія Налча і турецький музикант Мустафа Кизилделі. І — містична Гуцулія, про яку найкраще розкажуть ті, хто народився у Верховині й Космачі. Остап Костюк з «Гич Оркестра» і Олег Гнатів з «Перкалаби» спробують запропонувати свою версію прогулянки в потойбіччя.

Подробиці про ці та інші події "АртПоля", зокрема насичену програму майстер-класів (цього року до українських майстрів долучаються їхні колеги з Польщі, Австрії та Індії, а програма розшириться за рахунок майстерень, пов’язаних з рухом — від садівництва до танцю:) дивіться на www.artpolefest.org. Середина літа — п’ять днів насиченого фестивального життя, від експериментально-дослідницьких музичних проектів до нестримного драйву й танців до світанку. Радості для!

Генеральний партнер фестивалю: Перша приватна броварня.


"АртПоле'2013"
Програма по днях (доповнюється)

10 липня

Гудаки Village Band (UA)
Enchanted Hunters (PL)
НагУаль (BY)

***
The King and The Corpse (UK)

11 липня

Крапка (UA)
Князь Мышкин (BY)

Miąźsz (PL)
Рви Меха Оркестр (RU)  

12 липня

Cherry Band (UA)
Magiviz (TR)  

Faarao Pirttikangas (FI)  
Red Cardell (FR)  
Перкалаба (UA)

***
Альберт або найвища форма страти (UA)

13 липня

Перкалабські Придатки (UA)

Кarolina Сicha (PL)
PUSHKiN Kiev Klezmer Band (UA)
uSSSy (RU)
Evolution Dejavu (CZ)


14 липня

Йорий Клоц (UA)
Napra (HU)
Fantazio (FR)
ГИЧ Оркестр (UA)
!!! Свято на Дністрі

    Міжнародний фестиваль «Артполе. Звуки/дії в просторі»
    10–14 липня
    Уніж, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл.

blog comments powered by Disqus