Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Sarah Brightman в Киеве

Концерт Sarah Brightman. "Dreamchaser" в Киеве  2014, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Sarah Brightman"

Sarah Brightman. "Dreamchaser"

Концерт до Дня всіх закоханих.

Одна з найромантичніших співачок сучасної Англії в Києві.

Унікальне поєднання класичного вокалу та сучасної музики у виконанні Сари Брайтман. Вона володарка найпопулярнішого у світі сопрано, зірка міжнародного масштабу, ії обожнюють, за неймовірний вокальний діапазон (більше трьох октав). Чи не менше її люблять і за її ролі в кіно та на сцені. За більш ніж 30-річну кар'єру, Сара продала більше 30 мільйонів записів, двічі виступила на Олімпійських іграх, активно експериментує з музичним жанром crossover .

Альбом "Dreamchaser" для неї не просто нова платівка, а й реалізація прагнень усього життя, пошуку чогось нового, незвіданого. У своїх думках вона повертається до 1969 року, коли Аполлон 11 приземлився на місяці і Ніл Армстронг вперше ступив на її поверхню. Ці події надихнули Сару Брайтман на все життя, на її космічну музику. Крім того, це ж надихнуло Сару і на множинні благодійні проекти. Сьогодні вона бере участь у проекті Challenger Centre, намагаючись таким чином зробити свій внесок у популяризацію науки серед дітей.

Її музика це живий результат того, коли в людині живе мрія та натхнення. Неймовірна атмосфера та космічна музика гарантііровани на кожному її концерті .

blog comments powered by Disqus