Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Hed PE в Киеве

Концерт (həd)pe, Hed PE, (hed) Planet Earth, (həd) PLANETARY EVOLUTION. Hed PE. Kyiv. Квитки на Hed PE. Билеты на концерт Hed PE в Киеве. Хэд Пи. Концерт группы Хэд Пи в Киеве. 26 ноября. Атлас. Hed PE в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Hed PE"

 

Гурт Hed PE повертається до Києва

Осінь буде потужною.

Альтернативні американці Hed P.E. виконають програму з найкращих пісень за 24 роки свого існування.

Виступ відбудеться 26 листопада у клубі Atlas, всього через дев’ять місяців після презентації альбому «Forever!» в столиці.

На сьогоднішній день ватага на чолі з Джаредом Шейном випустила 10 альбомів. З часів першої платівки змінювався склад гурту, звучання і тексти йшли на межі панк-року і гангста-репу, але підхід у музиці, філософія життя та вибухова атмосфера виступів залишалися незмінними.

Переконатися в цьому можна буде вже 26 листопада на концерті в Києві. Гурт (Hed) P.E. представить свої найкрутіші пісні.

Звісно, без «Bartender», «Pay Me», «Voices», «Renegade» та інших не обійдеться.


(hed) P.E. (также известны как Hed PE или (hed) Planet Earth) — группа из Хантингтон-Бич (Калифорния), совмещаюся множество стилей, в том числе панк-рок и рэпкор.

Сами участники команды называют свой стиль «G-Punk» (G-Funk + панк-рок). Также группа часто экспериментирует с регги, фанк, хип-хоп, хард-рок и другие.
 

Hed PE у Києві. 26 листопада, Atlas.

Спеціальними гостями концерту стануть українські комадни D.A.S.H. та "Машина занята".

blog comments powered by Disqus