Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт La Coka Nostra в Киеве - заказ билетов

Концерт La Coka Nostra. Tickets for La Coka Nostra. Билеты на La Coka Nostra в Киеве. Квитки на La Coka Nostra. La Coka Nostra, Danny Boy, Slaine та Ill Bill в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "La Coka Nostra"

 

Київ качає – La Coka Nostra повертаються до Києва з концертом 19 липня.

Нью-йоркська хіп-хоп-формація, що понад десять років тому утворилася, як, скажімо так, творче об’єднання довкола репера Danny Boy, згодом переросла в повноцінний гурт і записала три студійні альбоми. Разом із ним до складу супергурту входили його колеги по легендарних House Of Pain – Everlast та DJ Lethal, також відомий співпрацею з Limp Bizkit, і репери Slaine та Ill Bill.

Дебютна платівка довго чекала на вихід, але була того варта – у її записі брали участь Snoop Dogg, Bun B, Sick Jacken, B-Real, Sean Dog, Immortal Technique та Q-Unique. У 2012 вийшов «Masters of the Dark Arts» – альбом, що своїми щирими рядками засвідчив, що La Coka Nostra таки є «майстрами темних мистецтв». Хоч він і був записаний після того, як гурт покинув Everlast, він став найуспішнішим альбомом гурту. Третя ж платівка «To Thine Own Self Be True» (2016) стала найособистішою для всіх учасників, адже час запису став періодом певних індивідуальних змін.

За словами Slaine, їх місія – повернути на передові хардкор хіп-хоп. Наразі їх лише троє  – Danny Boy, Slaine та Ill Bill, – але їх виступи – це незмінно енергетичне торнадо, яке заряджається як від гурту, так і від їх фанів. Їх грув здатен рознести концертний хол ущент. Ми чекатимемо на цю крейзі вечірку разом з вами. Місце зустрічі повідомимо зовсім скоро.

 

 

La Coka Nostra у Києві. 19 липня. Зелений театр.
 

Закажите билеты на Концерт La Coka Nostra в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Зеленый театр (Киев, Парковая дорога, 2), 19 июля 2018, начало в 20:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Фан-зона: 649 грн. 649
Столы, ряд 10-16: 999 грн. 999
Столы, ряд 1-8: 1099 грн. 1099

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus