Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Tricky в Киеве

Концерт Трики. Билеты на концерт Tricky в Киеве. Трики Киев билеты в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Tricky"

 

Піонер тріп-хопу Tricky зіграє концерт у Києві.

Найновіший альбом Ununiform легендарного Tricky вийшов зовсім недавно — у 2017. 7 березня у клубі Bel' Etage музикант представить як треки з нової платівки, так і перевірену часом музику.

Це вже 13-та за рахунком сольна платівка Tricky після завершення його співпраці з Massive Attack. На відміну від його
ризикових ранніх робіт, цей альбом сповнений відзнайденого спокою і утихомирення. Його сольний дебют «Maxinquaye» вийшов у 1995 році і в мить здобув артисту світовий статус. Окрім того, це був початок його тривалої співпраці та відносин з вокалісткою Мартіною Топлі-Берд. Журнал Rolling Stone відзначив, що на цьому альбомі Tricky впитав у себе все від американського хіп-хопу та соулу до реґґі та меланхолійних нот британського року 80-х. Гостями на другому альбомі «Nearly God» стали Neneh Cherry та Björk. Перший трек — кавер на трек Siouxsie and the Banshees, який у свій час власне і надихнув Tricky на створення власного стилю.

Відомий тим, що ніколи не грає два однакових шоу, Tricky перетворює кожен вихід на сцену на містичну імпровізацію, наповнену темною енергією і нерозгаданими вібраціями. Незвичайний вокальний стиль — напівшепіт, напівречитатив — нагадує чаклунство. Тож готуйтеся до магічного повернення бристольського шамана.
 

 

 

 

blog comments powered by Disqus