Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Uлія Лорд в Киеве

Концерт Юлія Лорд в Киеве  2012, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Uлія Лорд"

1 грудня в столичному арт-пабі «Бочка» Uлія Лорd представить київським меломанам свій повноформатний студійний альбом «8 Секунд», робота над яким тривала кілька років. В травні виход альбому анонсував заглавний синґл «8 секунд», а нещодавно в ефірі музичних каналів було оприлюднено відео на пісню «Тіло».
«Після тривалих пошуків, стало зрозуміло з ким мені вдасться зробити гарний музичний одяг для нового матеріалу. Записували альбом з одним із найкращих київських саунд-продюсерів — Олегом Яшніком. Відбувалося це в резиденції звуку Stasrecords в Москві, де працювали Луї Франк, Дмитро Шуров aka Pianoboy, Юрa Хусточки та Юрій Усачьов. Також друзями студії є група «Бі-2». Це особливе місце. Студія відрізняється тим, що це атмосферний простір для створення музики. Мастеринг альбому робив американський саунд-продюсер Scott Llamas на своїй студії в Каліфорнії» — розповідає Юлія Лорд.

Альбом Uлії Лорd «8 секунд» видає рекорд лейбл Lavina Music.  Диск буде представлено 1 грудня під час концерту в київському арт-пабі «Бочка». В продажі альбом з’явиться 3
грудня. Всі, хто прийдуть на концерт, будуть мати можливисть отримати перші примірники. Пізніше виданий музичний матеріал з’явиться на інтеренет ресурсах співачки.

 

blog comments powered by Disqus