Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт MamaRika в Киеве

Концерт MamaRika. MamaRika. MamaRika. Київ. Квитки на MamaRika у Києві в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "MamaRika"

 

Ім’я MamaRika вже давно відоме українським меломанам. Відтоді, як Настя Кочетова вирішила підкорювати музичні вершини,  одразу стало зрозуміло — те, що вона робить, це абсолютно свіжий ковток повітря в музичній індустрії країни.  

3 жовтня о 19:00 в “Caribbean Club” відбудеться сольний концерт MamaRika. 

Цього разу MamaRika здивує яскравим шоу і новим форматом. Потужний вокал, українська мелодика, качові біти, елементи хіп-хопу – усе це MamaRika поєднує в музичний вибух, який змусить битися ваші серця в ритмі українського R’n’B.

MamaRika — абсолютно самобутня українська співачка. З самого початку Настя вирішила: успіх — це те, чого вона повинна досягти не завдяки продюсерам, фінансовим вкладенням або чиїйсь допомозі. Для неї успіх — це велика праця і шалена, непідробна любов до того, що вона робить.

Доказом цього є її дебютний альбом «КАЧ», сингли якого зібрали понад 3 000 000 переглядів на YouTube.

Її друге ім’я — пристрасть. Адже MamaRika робить божевільні речі. Вона поєднує в собі хіп-хоп, поп, R’n’B, та при цьому залишається музично-тендітною, справжньою. В її фольклорному співі ховається таємний код кожного з нас, адже фольклор — це частина душі українця, яка змушує нас відчувати, залишатися живими.

Це навіть не обов’язково пояснювати — достатньо послухати свіжий трек MamaRika “Prolisky”. Ця пісня про справжню жіночність, про силу любові, безмежність краси та

самовідданість. 

3 жовтня на сцені “Caribbean Club”, окрім уже відомих хітів “Prolisky”, “FAYNO”, “ХХДД”, MamaRika презентує нові пісні, яких ще немає в мережі, але які точно стануть улюбленими багатьох із вас.   

Квитки все у продажу: https://concert.ua/uk/event/mamarika

3 жовтня, 19:00, Caribbean Club, Київ, вул. Симона Петлюры, 4.

 

 

“Я хочу, щоб люди кайфонули”: MamaRika анонсувала сольный концерт 

3 жовтня о 19:00 в “Caribbean Club” відбудеться сольний концерт MamaRika. Її виступи — це не лише музика, це, насамперед, сильна емоція та шалений танцювальний драйв. 

blog comments powered by Disqus