Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Dakh Daughters в Киеве

Концерт Dakh Daughters в Киеве  2014, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Dakh Daughters"

У клубі Sentrum 9-10 грудня в Києві відбудуться концерти Dakh Daughters Band у форматі справжнього кабаре з виключно сидячими місцями для глядачів та суто камерною атмосферою. Фрік-кабаре Dakh Daughters Band – це сім талановитих красунь, акторок театру «Дах» Влада Троїцького.

Фрік-кабаре Dakh Daughters Band — це сім талановитих красунь, акторок театру «Дах» Влада Троїцького. Це — п'ятнадцять музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до суворого гроулінгу та повний спектр людських емоцій.

У них взагалі нема пісень. Кожна композиція — то окреме театральне дійство з виром почуттів, зворушливими героями та неймовірними історіями. Дещо не пояснюване, що відбувається на перетині музики, театру та класичного кабаре.

Dakh Daughters Band — феноменальне явище нашої культури. Лише за один рік свого існування вони, наче вірус, проникли до сердець українців, встигли підкорити Європу, в тому числі французів, що мають неабиякий смак у кабаре.

Дівчата тільки нещодавно повернулися з Москви, де відбувся їхній концерт у «ГогольЦентрі», одному з небагатьох оплотів російських митців, що підтримують Україну. На них вже чекає Санкт-Петербург, де вони теж будуть співати свої недвозначні хіти про «моє море» та українських дівчат.

А поки доньки «Даху» мріють зарядитися енергією рідної землі та подарувати їй свою любов і рух — найпотужнішу жіночу силу. У нічному клубі в центрі столиці тепер справжній театр. Адже це кабаре, в якому танцюють не напівоголені дівчата, а інтелектуальні красуні декламують тексти Бродського, Шекспіра та Андруховича. Фріки виглядають нормальніше, ніж ті, хто живуть за старими нормами. Це — концерт Dakh Daughters Band і тільки початок приємних здивувань.

Концерт Dakh Daughters Band.
9.12.2014
, 19:30, Sentrum, Киев, ул.Шота Руставели, 16а.

blog comments powered by Disqus