Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Franz Ferdinand в Киеве

Концерт Franz Ferdinand. Ulysses. Франц Фердинанд. Franz Ferdinand. Kyiv. Ukraine. 13.06.2018. Билеты на Franz Ferdinand в Киеве. Franz Ferdinand Арт-завод Платформа. Franz Ferdinand Алекс Капранос в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Franz Ferdinand"

 

Franz Ferdinand вперше зіграють в Україні

Franz Ferdinand — напевно, перший гурт з нової хвилі британського інді-року, що зійшов з екранів до українського слухача.

Вони не схожі на типових представників жанру, які відомі своєю безвідповідальністю та тягою до алкоголю.

Їх надихають вбитий в Сараєво ерцгерцог Франц Фердинанд і художники-конструктивісти з СРСР, а фронтмен гурту Алекс Капранос пише колонки про кулінарні враження для британських газет.

Кліпи на пісні з першого альбому Franz Ferdinand можна було побачити у ротації українських каналів Enter Music, M1 або Music Box. Дивні танці в чорних костюмах під «Michael» або «The Dark of the Matinée», в якому гурт схожий на школярів-переростків.

А ще «This Fire» і «Take Me Out» на створення яких «франців» наштовхнула творчість радянського художника Александра Родченка.

За свою дебютну платівку Franz Ferdinand отримав престижну премію Mercury Prize — нагороду за найкращий незалежний альбом Сполученого королівства. І тим самим  вплинув на безліч гуртів, що з’явилися після — наприклад, Arctic Monkeys.

Вони почали у віці, коли музиканти вже мають три проекти або завершують свою кар’єру. Але незважаючи на це, гурт Franz Ferdinand зміг зберегти в собі нестримну енергію вісімнадцяти років. Відчути тепер її зможе і Україна.

Гурт Franz Ferdinand вперше зіграє в Україні 13 червня 2018 року на арт-заводі «Платформа». Команда виконає головні хіти та нові пісні з майбутнього альбому «Always Ascending» (реліз — 9 лютого 2018 року).

Робота над «Always Ascending» тривала останні два роки у Лондоні та Парижі. У записі п’ятого альбому музикантам допомагав Філіп Здар, який раніше працював з Phoenix і The Beastie Boys.

На цьому альбомі Franz Ferdinand вперше предстануть у абсолютно іншій якості. Їхня музика і раніше спонукала до того, щоб відірватися на майданчику. Здар, який знається на танцювальній музиці, додав до їхнього звучання хаус-ритм, що докорінно змінило звучання гурту.

«Робота зі Здаром — це чудовий приклад прив’язки та взаємопорозуміння між гуртом та продюсером. Він значно розширив наш горизонт і зробив пісні живими, але водночас — майже з майбутнього», — розповідає Алекс Капранос.

«Always Ascending» можна назвати ще одним експериментом, що ставить над своєю творчістю Franz Ferdinand. З останніх та доволі вдалих — спільний проект з культовими альтернативщиками Sparks FFS, що побачив світ у 2015 році. Тепер і українська публіка отримала можливість спостерігати за черговим експериментом на сцені.

Franz Ferdinand.
13 червня
Київ, Арт-завод «Платформа»
 

Квитки на Franz Ferdinand у Києві.

 

 

 

Franz Ferdinand вперше в Україні.

Franz Ferdinand.
13 червня
Київ, Арт-завод «Платформа»

 

blog comments powered by Disqus