Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Mono в Киеве

Концерт Mono в Киеве  2013, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Mono"

10 березня у Києві відбудеться довгоочікуваний концерт японського гурту MONO.

MONO поєднали у собі елементи експериментального року, шугейзу, класики, нойзу та мінімалізму. Їхні мелодії сповнені наростаючим ліризмом, в якому вчувається відгук потойбіччя.

Музика MONO апелює до вічних тем: любові, віри, життя та смерті. Вони поєднують протилежності, шукають баланс між прагматизмом заходу та духовністю сходу. Гурт напрочуд
органічно виглядає як у залі консерваторії, так і в альтернативних рок-клубах. Адже за формою вони рокери, однак семантично їхня музика уподібнюється до класичних симфоній.

Гурт сформувався ще в далекому 1999 році у Токіо, за чотирнадцять років квартет записав 6 студійних альбомів, 2 концертних DVD та 3 EP.  Варто зазначити, що запис й аранжування декількох альбомів гурту робив Стів Альбіні / Steve Albini, який працював з такими гуртами як Nirvana, Melt-Banana та Mogwai.

Восени 2012 року відбулася презентація платівки «For My Parents», яку гурт записав у Нью-Йорку під акомпанемент Тhe Wordless Music Orchestra.

Після багатьох років дослідження, внутрішнього пошуку та запису нових мелодій, музиканти зрозуміли, що поставили собі більше питань, ніж змогли знайти на них відповідей. І коли не зуміли знайти пояснень в реаліях сучасного світу - вони почали з себе, зі свого коріння.

«For My Parents» — це саме те, що ми хочемо робити, доки маємо можливість. Слова дітей часто не зрозумілі батькам, але сподіваємось, що музика допоможе донести наші думки дo них” — зазначають музиканти.

MONO вірять, що цей альбом стане своєрідним подарунком від дітей батькам. Адже любов — символом непохитності та вічного у цьому мінливому світі.

За час свого існування MONO випустили 6 студійних альбомів, 2 концертних DVD та значну кількість інших записів. Варто відзначити, що запис і аранжування декількох альбомів гурту робив Стів Альбіні / Steve Albini, який працював з такими гуртами як Nirvana, Melt-Banana і Mogwai.

blog comments powered by Disqus