Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Тінь Сонця в Киеве

Концерт Тінь Сонця. Київ. Тінь сонця. Квитки на концерт гурту Тінь сонця. Сергій Василюк в Киеве  2016, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Тінь Сонця"

 

10 грудня в столичному клубі Sentrum важка артилерія українського року «Тінь Сонця» презентує свій новий альбом «Буремний край».

Нова платівка відрізняється від попередніх більш насиченим гітарним звучанням, деякі композиції тяжіють навіть до своєрідного «симфо-металу». Окрім традиційних «бойовиків» («Ромко живий», «Громом і вогнем») у альбомі присутні зворушливі, можливо навіть неочікувані теми («Дорога», «Осокори»). Цікавою є також рок-версія відомої пісні «Вишневий садок», яка до того виконувалась на концертах лише в акустиці.

Не буде перебільшенням сказати, що ця подія є довгоочікуваною, як для шанувальників, так і для самих музикантів.

«Спершу ми планували вихід нового альбому на весну, проте взимку з’явилося відчуття, що записаним трекам краще настоятись, як доброму вину, аби зазвучати ще краще!» – коментує подію лідер гурту Сергій Василюк.

«І справді, практично безперервне фестивальне літо з травня по жовтень збагатили пісні новими творчими ідеями і тепер дійсно можна сказати, що це «воно», альбом відбувся!»

28 жовтня гурт вирушив у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому і прямуватиме зі Сходу, із зони АТО на Захід, відвідавши близько 20 міст.

 

blog comments powered by Disqus