Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Концерт пам'яті Кузьми "Скрябіна" в Киеве

Концерт Скрябин. Квитки на концерт Скрябін та друзі у Києві. Скрябін. У Докер пабі відбудеться концерт пам'яті Кузьми Скрябіна. У цей вечір на сцені прозвучать хіти, написані Андрієм, у виконанні гурту  СКРЯБІН. Гурт «Скрябін» — один з найвідоміших рок-гуртів Укр в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Концерт пам'яті Кузьми "Скрябіна""

24 травня в столичному "Докер пабі" відбудеться концерт в рамках всеукраїнського туру до 50-річчя з Дня народження Кузьми «Скрябіна».

У цей вечір на сцені прозвучать хіти, написані Андрієм, у виконанні гурту "СКРЯБІН". Гурт «Скрябін» — один з найвідоміших рок-гуртів України. Його засновник - легендарний Андрій Кузьменко – видатна особистість, кумир мільйонів українців. Його пісні сьогодні співає вся країна.

Понад 300 пісень написав Андрій Кузьменко за усі роки своєї творчості. Понад 2000 концертних виступів гурт "Скрябін" мав за 28 років свого існування. Однак, два останні роки гурт уже гастролює без свого лідера, що трагічно загинув взимку 2015 року. Але й на цих концертах Скрябін звучить так само переконливо, як і за часів Кузьми, адже "Скрябін" – це його пісні.

 

 

24 травня, 20:00, Київ, Docker pub.

blog comments powered by Disqus