Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Dazzle Dreams в Киев

Концерт Дезл Дримс, Дезл Дримз, Дмитрий Ципердюк, Сергей Гера, Грег Игнатович, Indigo live Show в Киев  2012, заказ билетов с доставкой по Украине Свернуть Подробнее о группе "Dazzle Dreams"

У свій 7-мий День народження гурт Dazzle Dreams запрошує всіх на презентацію свого нового альбому "Diva", яка відбудется 18 квітня о 20:00 у клубi SullivanRoom.

Гурт  Dazzle Dreams було засновано 2005 року в Києві. Її творцями стали Дмитро Ципердюк і Шура Гера. Група за короткий час посіла місце еліти на вітчизняній сцені. Кожен новий альбом та відеоробота музикантів — це певний виклик громадській думці. У 2007 році Dazzle Dreams випустили свій перший альбом з однойменною назвою «DazzleDreams». В нього увійшли найяскравіші хіти гурту. Вже в 2009 року виходить другий альбом музикантів, який має назву «GO!GO!GO! DiscoKillers».

18 квітня Dazzle Dreams презентуватимуть свій третій альбом, під назвою «Diva». З 7-м Днем народження та презентацією нового альбому гурт прийдуть привітати друзі та колеги музикантів, серед яких Lama, Elenа Popova, PersonaGrata, «Друга Ріка», Наталія Морозова та інші. Крім нових пісень з альбому «Diva», всі зможуть почути старі улюблені хіти від Dazzle Dreams.

blog comments powered by Disqus