Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Перформанс Rеукрнація. Перезавантаження нації в Киеве

Перформанс Реукрнація. Перезавантаження нації в Киеве  2015, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о мероприятии "Rеукрнація. Перезавантаження нації"

 

Проект створено суспільним театром «Образ» за участі групи «С.К.А.Й.», підтримки Київської міської державної адміністрації та Українського дому.

Якщо вважати, що політика — це розум нації, економіка — її тіло, то у мистецтві криється її душа, душа нації. Як і віки тому українська душа залишилася — щирою, незрадливою, сповненою любові та віри. «Образ» не є академічним театром, це новий театр суспільного бачення. Наш колектив ставить на меті віддзеркалення проявів суспільства у найгарячіші моменти його розвитку. Авторський та акторський колектив представлений носіями суспільної думки різних куточків України, серед яких є представники активних громадських організацій, волонтери, учасник АТО.

Проект «Reукрнація» започаткований влітку 2013 року під назвою «Ще не вмерла! Україна», відображає погляди і настрої української нації до, під час та після Революції гідності.

Перформанс «Reукрнація» ставить за ціль прокласти шлях до сердець українців, запалати вогонь віри в тих із нас, що втратили надію на яскраве майбутнє нашої держави, надихнути і підтримати тих, хто продовжує сподіватися та діяти.

Цим проектом ми закликаємо українців та людей небайдужих до України, відчути себе частиною великої культури і поєднати свої зусилля у боротьбі за краще майбутнє української нації.

«Reукрнація» — це сучасний мультижанровий перформанс, який мовою театру — через поезію, прозу, відео, музику, танець, говорить про одне — Єдину Україну.

Формат проекту дозволяє зруйнувати шаблони сприйняття класичної поезії та прози, зробити їх більш об’ємними завдяки відеосупровіду. А музика та сучасний танець наповнюють виставу виразністю та чуттєвістю. Літературні твори, представлені в проекті, написані переважно вітчизняними авторами українською та російською мовами — з часів Тараса Шевченка і до наших днів. Палітра тематики різнобарвна: кохання, війна, еміграція, материнство, патріотизм, духовність, національне самоусвідомлення в цілому.

Ми віримо, що кожен, навіть маленький крок, є надзвичайно важливим, а тому усі зібрані кошти з вистави будуть перераховані на користь потреб дiтей – переселенцiв, дiтей-сирiт та дiтей учасникiв АТО.

З кожним днем ми усвідомлюємо, що українське суспільство остаточно змінилось і завдяки цьому ми разом нарешті завершимо «перезавантаження» Нації — Реукрнацію.

Ви готові?

Щиро ваша, режисер-постановник Ольга Міхневич.

 

Rеукрнація. Перезавантаження нації
У річницю початку Революції гідності

 


blog comments powered by Disqus