Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Східні Ворота. АртПоле-Крим в Киеве

Концерт Східні Ворота. АртПоле-Крим в Киеве  2011, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Східні Ворота. АртПоле-Крим"

15-16 жовтня в м. Бахчисарай відбудеться Міжнародний фестиваль мистецтв «Східні Ворота. АртПоле-Крим». Фестиваль проходитиме у вихідні рівно посеред осені. В Криму це час спостережень, усвідомлень і стиглих плодів — айви, горіхів і гранатів. Час, що дає можливість ще раз відчути літо, проте в ньому вже немає галасливих туристів, дискотек і
шаленої спеки.

Час, що дає можливість ще раз відчути літо, проте в ньому вже немає галасливих туристів, дискотек і шаленої спеки. «Східні Ворота. АртПоле-Крим» — це фестиваль-екскурсія по
місту-саду, в якому є прекрасний Ханський палац, Успенський монастир, середньовічний університет Зинджирли медресе, печерне місто Чуфут-Кале, мечеті, старовинні цвинтарі та фонтани. Фестиваль для тих, хто шукає глибшого порозуміння з навколишнім світом, чому сприятиме дивовижна історія цього міста, де з давніх часів жили люди різних національностей та релігій, де і зараз звучить кримсько-татарська, українська, російська, вірменська, грецька, польська та інші мови.

В ці дні кримські майстри поділяться секретами своєї майстерності в гончарстві, килимарстві, вишивці, ювелірній справі, а також познайомлять з притаманними цій території
заняттями, як то традиційне приготування кави та східних солодощів, малюнки хною, заготівля й правильне збереження трав, танці та гра на традиційних музичних інструментах.

Таким чином кожен з гостей отримає можливість безпосередньо доторкнутися до міста.

Щодо музичної програми, вона складатиметься з двох частин — власне народів Криму (традиційна музика кримських татар, чінгіне, греків і османів) та міжнародної world-music-програми, в якій візьмуть участь чеські Cankisou, польський «Оркестр святого Миколая», білоруські Port Mone, українські «ДахаБраха»,та «Зіра».

Учасниками лендарт-програми стануть відомі українські художники Жанна Кадирова, Андрій Гуренко, Мирослав Вайдата інші. Новими для «АртПоля» і надзвичайно органічними в контексті Бахчисарая будуть геліографіті — малювання живим вогнем у живому просторі. Художники Володимир та Тетяна Бахтови разом з зацікавленою публікою за допомогою факелів створюватимуть ілюзорні вогняні образи — відтворюватимуть зниклі архітектурні об’єкти або химерні вогняні ліси, потоки й човни. Саме по собі дійство нагадуватиме містичний танок, проте фотоапарати зафіксують завершені вогняні малюнки.

Основним майданчиком фестивалю обрано Східні Ворота Чуфут-Кале, звідки можна спостерігати захід і схід сонця, численні гірські хребти й море вдалині. А основним майданчиком для геліографіті — розташована під ним долина Ашлама-Дере. Ашлама-Дере в прямому перекладі з татарської означає «де зростають прищеплені дерева». Це долина садів, у яких стояла перша ханська резиденція — палац Ашлама-Сарай. «У кримських татар справа щеплення на паростках старих дерев і на диких деревах у лісі вважається природньою справою, — розповідає Володимир Бахтов. — Спроба зробити щеплення сучасних ідей художніми методами в настільки складному історичному просторі, яким є південно-західний Крим, може виявитися як несподівано плідною, так і безнадійно авантюрною, як власне і щеплення рослин. Але кримські татари завжди носили з собою інструмент для щеплення дерев і нескінченно експериментували. Уважне ставлення митців до історичного і природного ландшафту стане незамінним інструментом в його новій інтерпретації».

Програма фестивалю по днях.

15 жовтня
11:00 — майстерні з кримсько-татарських ремесел та приготування традиційних страв (відбуватимуться на кількох майданчиках у старій частині Бахчисараю, починаючи від Ханського

палацу і закінчуючи Східними Воротами Чуфут-Кале):
- гончарство
- вишивка
- філігрань
- приготування кави
- природні барвники
- приготування чебуреків
- традиційна іграшка
16:00 — музика народів Криму
(велика сцена біля Східних Воріт Чуфут-Кале)
Макъам,
Мустафа Кизилделі
Джезаїр,
18:00 — world music програма
18:00 — Зiра (Україна),
18:45 — Oркестр Cв. Миkолая (Польща),  
20:00 — геліографіті (малювання живим вогнем у живому просторі, Володимир та Тетяна Бахтови) та Port Mone (Білорусь),
20:30 — Cankisou (Чехія),  
21:45 — Дахабраха (Україна) 

16 жовтня
11:00 — майстерні з кримсько-татарських ремесел та приготування традиційних страв (відбуватимуться на кількох майданчиках у старій частині Бахчисараю, починаючи від Ханського палацу і закінчуючи Східними Воротами Чуфу-Кале):
- гончарство
- вишивка
- філігрань
- приготування кави
- природні барвники
- приготування чебуреків
- традиційна іграшка
11:30 — відкриття виставки фотографій кращих лендартових об’єктів, створених учасниками фестивалю у попередні роки; зустріч з художниками, що брали участь у лендартовій програмі фестивалю (Зинджирли медресе).
12:00 — перша екскурсія по лендартових об’єктах, створених на фестивалі (екскурсії протягом дня відправлятимуться від Зинджирли медресе).

Умови. З житлом у Бахчисарї проблем не виникає. Є різноманітні пропозиції — від 30 грн до 400 грн., від простих умов у місцевих жителів до високого рівня приватних готельчиків.

Детальнішу інформацію можна отримати в Туристсько-інформаційному центрі Бахчисарая  або за тел. 066 100 6022.

Крім того — для власників наметів) — на головному фестивальному майданчику біля Східних Воріт Чуфут-Кале буде розташоване наметове містечко, забезпечене питною водою та обладнане біотуалетами.

Попередній продаж — 80 грн, під час фестивалю квиток коштуватиме 100 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

15-16 жовтня в м. Бахчисарай відбудеться Міжнародний фестиваль мистецтв «Східні Ворота. АртПоле-Крим». Фестиваль проходитиме у вихідні рівно посеред осені. В Криму це час спостережень, усвідомлень і стиглих плодів — айви, горіхів і гранатів. Час, що дає можливість ще раз відчути літо, проте в ньому вже немає галасливих туристів, дискотек і
шаленої спеки.

Музична програма складатиметься з двох частин — власне народів Криму (традиційна музика кримських татар, чінгіне, греків і османів) та міжнародної world-music-програми, в якій візьмуть участь чеські Cankisou, польський «Оркестр святого Миколая», білоруські Port Mone, українські «ДахаБраха»,та «Зіра».

Попередній продаж — 80 грн, під час фестивалю квиток коштуватиме 100 грн.

 

blog comments powered by Disqus