Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Pianoбой в Киеве

Концерт Pianoбой. Билеты на Пианобой в Киеве. Pianoбой Киев Билеты. Дворец Спорта. Хісторі. Pianoбой билеты Киев Палац Спорту. Заказ и доставка билетов на концерт Пианобоя в Киеве и Украине в Киеве  2020, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Pianoбой"

 

Гурт Pianoбой та його лідер Дмитро Шуров представили довгоочікуваний четвертий студійний альбом ХІСТОРІ. Послухати його можна вже зараз на всіх музичних ресурсах. 

А насолодитись ним у виконанні симфонічного оркестру можна буде у Палаці спорту 8 березня 2020 року. 

Це подарунок не тільки фанам гурту. Це сюрприз всім українським жінкам. Бо більш чуттєвого та гармонійного способу відствяткувати власне свято неможливо й уявити! Це допомога всім українським чоловкам, які вічно голову ломають над небанальними та яскравими подарунками на 8 березня.

Тепер пазл склався. Всі щасливі )

Четвертий альбом Pianoбой — ХІСТОРІ розповідає історію злетів та падінь, пошуку свого місця у світі, історію кохання, яке не буває без болю. 

Водночас — це епічний та інтимний міст між класичною ерою рок-н-рола та музикой майбутнього.

«Це альбом зрілого чоловіка, який зберіг безпосередність та сміливість хлопчика, — розповідає про альбом лідер гурту Дмитро Шуров, — За два роки його створення я пережив декілька злетів і падінь, що зробили мене в чомусь сильнішим, та наштовхнули на відкриття нових внутрішніх ресурсів та ідей. Мізерно малі у масштабах всесвіта, ми, тем не менше, носимо в собі потужні емоції та божевільну жагу до життя.

Цим зарядом я хотів поділитись зі слухачем, працюючи над піснями у Києві й надихаючись життям тут, — додав музикант, — Я пишаюсь цією роботою та вважаю, що команді Pianoбой, за допомоги більш ста людей, що долучились до платівки, вдалось створити особливий, унікальний альбом, що займе своє місце в історії музики. Та серцях людей» – розповідає автор альбому Дмитро Шуров. 

 


8 березня в столичному Палаці Спорту відбудеться найбільший концерт в історії гурту Pianoбой.
 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Pianoбой" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus