Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Machine Head в Киеве - заказ билетов

Концерт Machine Head. Machine Head 2020. Machine Head в Киеве. Machine Head Stereo Plaza. Гурт Machine Head у Києві. Команда Machine Head в Киеве в Киеве  2020, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Machine Head"

 

У 1991 році Роб Флінн покинув склад групи Vio-lence після того, як колектив побився з однією з місцевих банд в Окленді. Флінн довго не сидів склавши руки та заснував свій гурт. Багато хто думає, що його назва з'явилася, завдяки пісні Deep Purple. Але Роб вибрав її просто тому, що вона круто звучить.

Назва ця – Machine Head. Хлопці ще не знали, що стануть однією з культових команд в грув-металі. Вони вперше приїдуть до Києва в оригінальному складі на честь 25-річчя релізу дебютного альбому "Burn My Eyes".

20 травня, Stereo Plaza

"Burn My Eyes" вийшов у 1994 році і відразу став взірцевим серед усієї важкої музики того часу. Багато хто називав Machine Head не тільки вражаюче важкими в плані музики, а й у плані змісту, який вони закладали в свої пісні.

Роб Флінн у "Burn My Eyes" співав про все. Про бунт в Лос-Анджелесі 1992 року, коли тисячі афроамериканців вийшли на захист Родні Кінга – хлопця, якого ні за що побили білі поліцейські. Також Флінн торкався теми соціальної нерівності, психологічного насильства та політики.

Цей спектр роздумів привернув настільки широке коло слухачів, що Burn My Eyes п'ять років тримав звання найприбутковішої платівки лейблу Roadrunner. У 1999 році цю естафету перейняв дебютник кількох хлопців у масках, які назвали себе Slipknot.

"Burn My Eyes" розійшовся тиражем більш ніж у півмільйона дисків, сформував вірну фан-базу шанувальників та відкрив в треш-металі новий піджанр – грув-метал. Тож Machine Head сміливо можна вважати піонерами цього напрямку.

Уже в травні оригінальний склад учасників, що брали участь у записі Burn My Eyes – Роб Флінн, Логан Мейдер і Кріс Контос – зберуться, щоб зіграти Davidian, Old і інші визначні речі з альбому, який суттєво вплинув на важку музику.

"Це особливий момент. Важлива відмітка в кар'єрі. Мені зносить дах від думки, що я в справі вже 25 років і досі роблю музику. І що у мене є можливість відзначити ювілей альбому, який привів нас туди, де ми є зараз разом з Крісом і Логаном. 

Ми говорили про це дуже довго, але ось настав момент влаштувати свято музики, яку ми написали разом", - Роб Флінн.

 

Machine Head вперше зіграють в Києві.

20 травня, Stereo Plaza.

Закажите билеты на Концерт Machine Head в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Stereo Plaza (Київ, проспект Валерія Лобановського, 119), 20 мая 2020, начало в 19:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Фан-зона: 1090 грн. 1090
VIP Фан-зона: 1750 грн. 1750

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus