Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Keith Dunn в Киеве

Концерт Keith Dunn. Acoustic blues from USA в Киеве  2014, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Keith Dunn"

Олексій Коган і Продюсерський центр «Jazz in Kiev» представляють:

Знаменитий блюзмен Кіт Данн виступить в Києві.

17 вересня 2014 в 20:00 в "Майстер Класі" (вул. Лаврська, 16а) відбудеться концерт американського блюзмена Кіта Данна (Keith Dunn). У першому відділенні музикант виступить із сольною акустичною програмою (тільки губна гармоніка та голос!), а в другому до американця приєднаються українські музиканти з групи Train Four Blues Band. Концерт пройде в рамках авторського проекту Олексія Когана "Тема з варіаціями. Live".
 
Кіт Данн - виконавець блюзу родом з Бостона (США), який наразі мешкає в Європі. Його музику, просочену ритмами Дельти Міссісіпі, встигли оцінити меломани багатьох країн світу. Навесні 2014 блюзмен виступив в кількох містах України, серед іншого і в Києві в "Майстер Класі".

Враховуючи інтерес до творчості американця з боку українських меломанів, центр Jazz in Kiev вирішив організувати повторний виступ Кіта Данна. Цього разу в розширеному форматі.

Альбом Данна Along With The Blues (1998), що складається переважно з авторського матеріалу, здобув широке визнання у любителів музики "несхожістю" на шаблони сучасного блюзу: тільки голос і гармоніка - рідкісний традиціоналізм для наших днів. Саме в сольному форматі пройде перша частина концерту: Кіт Данн співатиме і гратиме на гармоніці без супроводу інших інструментів.
 
Кіт Данн, який успадкував мелодійність Санні Бой Вільямсона і звук Літтл Уолтера, є офіційним представником гармонік фірми Hohner, дає майстер класи на найбільших світових фестивалях губної гармоніки. Список музикантів, з ким записувався і виступав Кит Данн, вражає.

Офіційний сайт музиканта: www.keithdunn.com   

У другій частині київського концерту до американського блюзмена приєднаються українці - учасники проекту Train Four Blues Band:
Макс Ватутін - гітара,
Макс Таврічеський - гітара,
Роман Сокирко - барабани.

Відео:
http://youtu.be/83m4WeJVeig   

Вартість квитків - від 100 до 150 грн.
Ведучий концерту - Олексій Коган.

 

Знаменитий блюзмен Кіт Данн виступить в Києві

blog comments powered by Disqus