Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший ВiршiДжаз Каша Сальцова на даху в Киеве

ВiршiДжаз Каша Сальцова, Вірші та Джаз, Bel etage, Крихітка билет. Купить билеты на концерт Кашу Сальцову у Києві. Стихи и Джаз Каша Сальцоваа Киев. Bel etage. virshi-dzhaz-na-dahu-kasha-salcova в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о мероприятии "Каша Сальцова на даху"

 

Відчуйте глубину моменту, насолоджуючись співочим голосом вокалістки — Каши Сальцової. Пориньте у відчуття насолоди. Кожен з вас відчує ноти романтизму, де пролунають вірші, які так глибоко проникнуть у вашу свідомість.

13 липня о 20:00 ми запрошуємо вас на дах Bel étage, послухати вірші від Каши Сальцової, вокалістки гурту “Крихітка”. Вам будуть представлені кращі роботи видатних українських письменників, а джазова музика підкреслить глубокий підтекст.

Marco Concert відкриває двері на дах bBel étage з новим проектом "Любов і Київ" де прозвучать зворушливі вірші Коцюбинського, його дружини, потаємні відвертості Винниченка з його щоденника, листування Ольги Кобилянської та Лесі Українки. Зворушливі та наповнені любов'ю рядки які об'єднують великі імена, котрі пройшли крізь роки.

Ми раді кожній зустрічі з вами, ми відкриваємо вам частинку України, таку, яку ми любимо всією душею. Тож давайте зустрінемося знову та відчуємо нескінченну насолоду.

 

 

13 липня ми запрошуємо вас на дах Bel étage, послухати вірші від Каши Сальцової, вокалістки гурту “Крихітка”. Вам будуть представлені кращі роботи видатних українських письменників, а джазова музика підкреслить глубокий підтекст.

blog comments powered by Disqus