Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший опера-цирк BABYLON в Киеве

опера-цирк BABYLON в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о мероприятии "BABYLON"

 

Прем’єра опери-цирку «BABYLON» режисера Влада Троїцького від формації NOVA OPERA вже цієї п'ятниці, 24 березня в Палаці культури КПІ

Вистава Babylon – це водночас перфоманс, цирк, інструментальний театр, неперевершена гра акторів та чудовий вокал, оздоблені динамічними світловими ефектами та віджеїнгом. Та і це ще не все про Babylon. Приходьте та дізнайтеся про все особисто!

Опера-цирк Babylon – це розповідь про біблійний конфлікт людини й Бога, що демонструється глядачеві крізь призму життя сучасного суспільства. Народження й смерть метафоричної «башти» символізує трагічність подій в урбанізованому світі, що стоїть на порозі свого кінця.

Змішання мов та виникнення нових культур відображається у вокальних партіях: в них – слова й фрази на 19 різних мовах. Ніби їх відлуння, звучать контрастні музичні елементи барокової опери, року й авангарда, шаманського фольклору та тріп-хопу.

Вистава Babylon представлена з використанням різних вокальних технік: від класичного вокалу до горлового співу. Що ж, специфічне виконання вимагає вишуканого інструментального оздоблення. Тому опера-цирк говорить мовою валторни, контрабасу, гітари, toy piano, drum-set і т.д.

Вирушайте разом з учасниками Nova Opera у неймовірну подорож з Давнього Вавилону до сучасного мегаполіса!

blog comments powered by Disqus