Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший stand-up шоу Henry Rollins в Киеве

stand-up шоу Henry Rollins. Билеты на Генри Роллинза в Киеве. Henry Rollins Киев Билеты. Henry Rollins. Квитки на Генрі Роллінз у Києві. в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о мероприятии "Henry Rollins"

Генрі Роллінз привезе до Києва історії з усього світу

Генрі Роллінз – американський музикант, теле- та радіоведучий, письменник та комік, власник лейблу. На початку 80-х у віці 20 років став вокалістом Black Flag – одного разу Роллінз просто вискочив на сцену разом з гуртом і заспівав разом з ними. Після цього музиканти запросили його приєднатися, і зовсім скоро він став одною з найбільш знакових фігур хардкор-панку. Свої спогади про тури з Black Flag Роллінз описав у книзі Get In The Van.

Після виходу з гурту Роллінз досяг популярності в якості артиста в жанрі spoken word та фронтмена гурту Rollins Band. Починаючи з альбому Human Butt (1992), свої записи в жанрі spoken-word Генрі випускає на власному лейблі 2.13.61.

У середині 90-х Роллінз додав до свого резюме ще й акторську діяльність, зігравши, поміж іншим у фільмі «Джонні Мнемонік» (1995). У 2006-2007 роках він також мав своє телевізійне ток-шоу The Henry Rollins Show. Після закриття програми Роллінз отримав роль у телесеріалі «Сини анархії».

За роки подорожей у різні куточки світу Генрі Роллінз наробив чимало фотографій. 19 грудня в Caribbean Club Генрі покаже свої улюблені фото від Багдаду до Пхеньяну.

Роллінз представить спеціальну програму, сплетену з власних вражень та неймовірного архіву знімків. «Багато років я документував свої подорожі за допомогою камери. Це ніколи не легко, але воно того варте. У кожного фото є історія. Я обрав декілька знімків, які я хочу вам показати, та про які хочу розповісти».

Вдумливо спостерігаючи за тим, що його оточує, Генрі зібрав колекцію історій – від Близького Сходу, Африки та Центральної Азії до Південної Америки та Антарктики – та нарешті поділиться ними з нами.

 


 

 

Генрі Роллінз привезе до Києва історії з усього світу.

blog comments powered by Disqus