Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Трiо Панiка та Гурт Rosemary в Киеве

Концерт Трiо Панiка, Rosemary, Олександр «Мурчик» Муренко в Киеве  2012, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Трiо Панiка та Гурт Rosemary"

Олександр «Мурчик» Муренко презентує: проект «Подвійний Удар»
Тріо Паніка та гурт Rosemary в одному концерті.

Робочою назвою цього проекту була російська сентенція «Майка заворачивается». Тому що саме цей вислів, найчастіше звучить під час концертів, де грає один з двох найкрутіших барабанщиків країни Олександр «Мурчик» Муренко.

Для нього не існує стилістичних меж (він грає у ТНМК, у той же час є постійним гостем джазфестів), він вміє грати все. І робить це неймовірно. Такому музиканту, який вже давно
вийшов за межі країни й не лише з гастролями, а й з майстер-класами вже давно пора було зробити щось на кшталт бенефісу. Саме тому, 23 березня у столичному клубі Sullivan Room ви потрапите не просто на один концерт, а на цілий проект, за участі Олександра «Мурчика» Муренка.  

Гурт "Rosemary" створений 2000 року. Фронтменом команди, а також автором музики й тексту є Роман Мацюта, випускник Донецької консерваторії. На думку багатьох митців Роман володар неймовірного голосу, зовсім не схожого на традиційний український вокал.

Також у складі гурту інші відомі музиканти, гітарист Олександр Яковлев та басист Роман «Блек» Квидко.

Гурт "Rosemary" називають послідовниками Anathema, Porcupine Tree, та U2. А ще кажуть, що атмосферу на їхніх концертах можна порівняти з атмосферою виступів Пітера Гебріела.

Фюжн-тріо «Паніка» - одне з провідних тріо країни. У складі: клавішник – Олексій Боголюбов (Катя Chilly), Костянтин Іоненко (Гайтана). Тріо зрідка можна почути у маленьких
клубах чи на квартирниках, тому ще не лише за потужністю звуку, а й за енергетикою – це цілий «ударний» оркестр.

blog comments powered by Disqus