Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Марія Бурмака та Gypsy Lyre в Киеве

Концерт Gypsy Lyre та Марія Бурмака, Марія Бурмака. Квитки на спільний концерт Марії Бурмаки та Gypsy Lyre. Gypsy Lyre у Києві. Марія Бурмака в Києві в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Марія Бурмака та Gypsy Lyre"

 

Марія Бурмака & Gypsy Lyre. Музика, що торкає душу, пісні, які впізнаютьcя з перших нот. 20 квітня на сцену концерт-холу Caribbean Club вийде Марія Бурмака з гуртом Gypsy Lyrе. Ви почуєте пісні з програми “Музика пристрасті і кохання”, а також зовсім нові композиції “Інеєм” та “І прийде весна”, які зі сцени зазвучать вперше.

“Любов і пристрасть, радість і ніжність - це те, про що я пишу, - розповідає Марія Бурмака. – Головне те, що на концерті буде сонячно і весело. Після зими з її “Інеєм” обов'язково “І прийде весна”, а значить буде і любов. А потім “Танцюй”, і “Сонцем, небом, дощем”, і “Не бійся жити”. Це саундтреки подій і почуттів, які ми з вами переживаємо разом”.

“Чорні черешні”, “Якби ми”, “Розлюби”, “Не забувається”, “Пробач”, “Не тому”, “Танцюй”, “Фрізбі” та інші пісні ви зможете почути 20 квітня у концерт-холі Caribbean Club. Початок о 20:00. Не пропустіть!

До речі, для гостей вечора організатори готують приємну несподіванку. Під час концерту відбудеться розіграш туру за кордон від компанії “Феєрія”. А куди саме – сюрприз!

blog comments powered by Disqus