Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Fever 333 в Киеве - заказ билетов

Концерт Fever 333. Fever 333 у Києві. Fever 333 в Киеве. Билеты на концерт группы Fever 333 в Киеве. Квитки на виступ Fever 333 в УКраїні. в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Fever 333"

 

Новий концертний анонс від Pop Corn CA — в Україні вперше виступить команда Fever 333, репкор-сенсація, яка підкорила альтернативну пресу та слухачів своїм експресивним виступам та принциповій позиції, яку вони демонструють в своїх піснях.

25 листопада, клуб Atlas.

Команда на чолі з Джейсоном Аароном Батлером презентує дебютний альбом Strength in Numb333rs», одним з продюсерів якого виступив ударник поп-панків Blink-182 Тревіс Баркер.

В альбомі Fever 333 поєднують в собі агресію, мелодику та тексти, які піднімають важливі питання щодо політики, соціальної нерівності, расових воєн та важливості спротиву, якщо десь щось їде не так.

В піснях музиканти об’єднують поп-мотиви із жорстким, грувовим саундом, який міг з’явитися тільки на лейблі Roadrunner.

Джейсон Батлер: «Ми хочемо створити місце, де люди можуть відчувати себе у безпеці. Щоб вони могли говорити та робити те, що їм заманеться. Я обожнюю розмовляти з людьми. Навіть якщо наші погляди на якісь питання абсолютно різні. Розмови, особливо з опонентами, дуже важливі. Бо лише так можна зробити фінал будь-якої гри позитивним».

 

 

Гурт Fever 333, репкор-сенсація, вперше в Україні.

25 листопада, клуб Atlas.

 

Закажите билеты на Концерт Fever 333 в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Atlas (м. Київ, вулиця Січових Стрільців, 37-41), 25 ноября 2019, начало в 20:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Фан-зона: 890 грн. 890

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus