Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Fever 333 в Киеве

Концерт Fever 333. Fever 333 у Києві. Fever 333 в Киеве. Билеты на концерт группы Fever 333 в Киеве. Квитки на виступ Fever 333 в Україні. в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Fever 333"

 

Новий концертний анонс від Pop Corn CA — в Україні вперше виступить команда Fever 333, репкор-сенсація, яка підкорила альтернативну пресу та слухачів своїм експресивним виступам та принциповій позиції, яку вони демонструють в своїх піснях.

25 листопада, клуб Atlas.

Команда на чолі з Джейсоном Аароном Батлером презентує дебютний альбом Strength in Numb333rs», одним з продюсерів якого виступив ударник поп-панків Blink-182 Тревіс Баркер.

В альбомі Fever 333 поєднують в собі агресію, мелодику та тексти, які піднімають важливі питання щодо політики, соціальної нерівності, расових воєн та важливості спротиву, якщо десь щось їде не так.

В піснях музиканти об’єднують поп-мотиви із жорстким, грувовим саундом, який міг з’явитися тільки на лейблі Roadrunner.

Джейсон Батлер: «Ми хочемо створити місце, де люди можуть відчувати себе у безпеці. Щоб вони могли говорити та робити те, що їм заманеться. Я обожнюю розмовляти з людьми. Навіть якщо наші погляди на якісь питання абсолютно різні. Розмови, особливо з опонентами, дуже важливі. Бо лише так можна зробити фінал будь-якої гри позитивним».

 

 

Гурт Fever 333, репкор-сенсація, вперше в Україні.

25 листопада, клуб Atlas.

 

blog comments powered by Disqus