Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Poets of the Fall в Киеве - заказ билетов

Концерт Poets Of The Fall, POTF. Билеты на Poets of the Fall в Киеве. poets-of-the-fall. Poets of the Fall. Tickets for Poets of the Fall in Kyiv Sentrum. 19.02.2018 в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Poets of the Fall"

 

Гурт Poets of the Fall презентує новий альбом у Києві.

Романтичні фінські рокери Poets Of The Fall вже неодноразово збирали аншлаги у Києві. Та цього разу музиканти обіцяють дати своїм шанувальникам набагато більше, адже до української столиці вони привезуть свій восьмий студійний альбом «Ultraviolet».

Платівка вийде в жовтні і продовжить традицію гурту випускати нові альбоми раз у два роки. Але іншу традицію презентувати альбом у Києві в рамках осінніх концертів команда змінить.

Спочатку нову платівку музиканти виканають в Європі, а коли шоу буде вдосконалено, а пісні з «Ultraviolet» завчені — презентують і українським шанувальникам.

Своє нове шоу Poets of the Fall представлять в клубі Atlas 19 лютого.

Окрім альбому «Ultraviolet» Марко Сааресто і Ко виконають хіти з усіх альбомів, адже в цьому році Poets of the Fall виповнилось п'ятнадцять років.

Негласним девізом серії майбутніх концертів можна вважати фразу, яку фронтмен гурту Марко Сааресто промовив в одному з нещодавніх інтерв'ю: «Це велике полегшення, що я більше не буду одягати маску клоуна. Я можу просто вийти на сцену і бути самим собою. Нашим прихильникам, здається, це теж подобається».

Як же виглядатимуть «поети» тепер? Постануть перед публікою в сорочках і краватках, повернуться до ефектних жабо і бурлескного образу або вигадають щось абсолютно нове?

Побачимо на концерті в клубі Atlas 19 лютого.

 

 

 

Лиричные рокеры из Финляндии возвращаются в Киев с новым альбомом. 19 февраля, клуб Atlas.


Poets Of The Fall. Киев. 2019.


 

Закажите билеты на Концерт Poets of the Fall в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Atlas (Киев, ул. Сечевых Стрельцов, 37-41), 19 февраля 2019, начало в 20:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Фан-зона: 1299 грн. 1299

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus