Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт The Neighbourhood в Киеве

Концерт The Neighbourhood. The Neighbourhood в Киеве. The Neighbourhood Киев билеты. в Киеве  2020, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "The Neighbourhood"

 

8.07.2019. Гурт The Neighbourhood повертається в Україну

Агенція Pop Corn CA вже має конкретні плани на наступний концертний рік. Першим з них стане виступ американського рок-гурту The Neighbourhood.

Великий концерт в Києві відбудеться 4 лютого 2020 у Палаці Спорту, через 4 роки після першого «лайву» в українській столиці.

Старт продажу квитків 12 липня.

На концерті Джессі Разрефорд та компанія покажуть, що The Neighbourhood можуть дати світові трохи більше, ніж «Sweater Weather».

В основі програми — пісні останніх років та хіти.

Нагадаємо, протягом 2017 та 2018 років The Neighbourhood займалися найбільшим та найамбіційнішим проектом у своїй кар’єрі. Спочатку вийшов міні-альбом «Hard». За ним ще один — «To Imagine». Потім — повноформатний «The Neighbourhood», а потім ще одна платівка — «Ever Changing».

Якщо скласти назви всіх релізів, то вийде «Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing», що означає «Складно уявити, що The Neighbourhood взагалі колись зміняться». Концептуально та самоіронічно водночас.

«Ми якось бачились з нашим менеджером та обговорювали ситуацію в музиці, що склалася зараз. Люди не приділяють багато часу одному гурту чи жанру. 

Тому ми вирішили зробити щось, що затримає слухача разом із The Neighbourhood надовго», — розповідають учасники гурту. «Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing» охоплює широкий спектр жанрів.

Джессі Разерфорд: «Люди частіше за все не знають самих себе. Мене мало хвилює, що говорять інші. Зараз ми робимо зовсім іншу музику та для мене це достатньо крейзі».


Pop Corn CA, 9.12.2019:

Друзі! У зв’язку із записом нового альбому, концерт The Neighbourhood у київському Палаці Спорту переноситься на 2 грудня 2020 року. Таке рішення гурту. І ми з повагою його приймаємо, оскільки перенести весь європейський тур - 22 країни - завдання не з легких. А збереження кожного концерту в турі є першочерговим та надважливим завданням для гурту! Всі придбані квитки дійсні, обмінювати їх не потрібно.

Офіційна заява гурту:

"В нас був запланований тур Європою у лютому наступного року. Зрозуміло, що нам не хотілося, щоб ви довго чекали. Проте, ми зараз працюємо над новою платівкою та розуміємо, що не встигнемо завершити її запис до початку гастролей. Тому ми приняли рішення перенести всі майбутні виступи на грудень. Будуть нове шоу та пісні! Запевняємо вас, все це варте того, щоб ще трохи почекати. Не можемо дочекатися, щоб побачити всіх вас на концертах взимку".

Ми повірили і вже чекаємо. А ви?

P.S. Для всіх, хто придбав квитки на концерт гурту у лютому, ми готуємо спеціальні бонуси, про які повідомимо дещо згодом. Дякуємо, що ви з нами!

blog comments powered by Disqus