Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт The Neighbourhood в Киеве - заказ билетов

Концерт The Neighbourhood. The Neighbourhood в Киеве. The Neighbourhood Киев билеты. в Киеве  2020, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "The Neighbourhood"

 

8.07.2019. Гурт The Neighbourhood повертається в Україну

Агенція Pop Corn CA вже має конкретні плани на наступний концертний рік. Першим з них стане виступ американського рок-гурту The Neighbourhood.

Великий концерт в Києві відбудеться 4 лютого 2020 у Палаці Спорту, через 4 роки після першого «лайву» в українській столиці.

Старт продажу квитків 12 липня.

На концерті Джессі Разрефорд та компанія покажуть, що The Neighbourhood можуть дати світові трохи більше, ніж «Sweater Weather».

В основі програми — пісні останніх років та хіти.

Нагадаємо, протягом 2017 та 2018 років The Neighbourhood займалися найбільшим та найамбіційнішим проектом у своїй кар’єрі. Спочатку вийшов міні-альбом «Hard». За ним ще один — «To Imagine». Потім — повноформатний «The Neighbourhood», а потім ще одна платівка — «Ever Changing».

Якщо скласти назви всіх релізів, то вийде «Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing», що означає «Складно уявити, що The Neighbourhood взагалі колись зміняться». Концептуально та самоіронічно водночас.

«Ми якось бачились з нашим менеджером та обговорювали ситуацію в музиці, що склалася зараз. Люди не приділяють багато часу одному гурту чи жанру. 

Тому ми вирішили зробити щось, що затримає слухача разом із The Neighbourhood надовго», — розповідають учасники гурту. «Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing» охоплює широкий спектр жанрів.

Джессі Разерфорд: «Люди частіше за все не знають самих себе. Мене мало хвилює, що говорять інші. Зараз ми робимо зовсім іншу музику та для мене це достатньо крейзі».


Pop Corn CA, 9.12.2019:

Друзі! У зв’язку із записом нового альбому, концерт The Neighbourhood у київському Палаці Спорту переноситься на 2 грудня 2020 року. Таке рішення гурту. І ми з повагою його приймаємо, оскільки перенести весь європейський тур - 22 країни - завдання не з легких. А збереження кожного концерту в турі є першочерговим та надважливим завданням для гурту! Всі придбані квитки дійсні, обмінювати їх не потрібно.

Офіційна заява гурту:

"В нас був запланований тур Європою у лютому наступного року. Зрозуміло, що нам не хотілося, щоб ви довго чекали. Проте, ми зараз працюємо над новою платівкою та розуміємо, що не встигнемо завершити її запис до початку гастролей. Тому ми приняли рішення перенести всі майбутні виступи на грудень. Будуть нове шоу та пісні! Запевняємо вас, все це варте того, щоб ще трохи почекати. Не можемо дочекатися, щоб побачити всіх вас на концертах взимку".

Ми повірили і вже чекаємо. А ви?

P.S. Для всіх, хто придбав квитки на концерт гурту у лютому, ми готуємо спеціальні бонуси, про які повідомимо дещо згодом. Дякуємо, що ви з нами!

Закажите билеты на Концерт The Neighbourhood в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Палац Спорту (Київ, Спортивна площа, 1), 02 декабря 2020, начало в 19:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Fan Zone 2: 1390 грн. 1390
Fan Zone 1: 1790 грн. 1790
Сектор 3, ряд 12-15: 1090 грн. 1090
Сектор 3, ряд 12-15: 1090 грн. 1090
Сектор 2, ряд 9-11: 1590 грн. 1590

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus