Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Прошедший Концерт Interpol в Киеве

Концерт Interpol. Interpol. Interpol. Квитки на концерт гурту Interpol. Interpol. Київ. Квитки на Interpol. Пол Бенкс. Гурт Interpol. Квитки на Interpol в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Interpol"

 

У Києві вперше виступлять пост-панки Interpol.

Якщо ви захочете пошукати їх назву в Google, то в першу чергу вам видасть сайт Міжнародної поліції, а вже потім —
американських пост-панків Interpol. Вони вперше виступлять в Києві з презентацією останнього альбому «Marauder».

Запам'ятовуйте час і місце, де можна ловити псевдоагентів і реально хороших музикантів — 12 червня, Зелений театр.
Фронтмен Пол Бенкс, гітарист Деніел Кесслер і барабанщик Сем Фогаріно дійсно схожі на секретних агентів — на них ідеальні костюми, тонкі, рівні галстуки, до блиску натерті туфлі. І сонцезахисні окуляри, щоб цей самий блиск не засліпив.

Втім, ім'я Interpol прийшло до гурту після десятка блідих назв. «Так, у нас було кілька хрінових поганял. Бувало так, що ми взагалі без назви грали. Потім я такий: «Стоп, хлопців, гляньте. На нас люди ходять, але вони не знають, як нас знайти, щоб прийти наступного разу".  А назву Пол просто з голови взяв пізніше», — розповідає Кесслер.

У 2002 році гурт випустив дебютну платівку «Turn On The Bright Lights». Вона наробила шуму, так як стала головним альбомом пост-панк-рівайвлу — жанру, який ознаменував повернення пост-панку вісімдесятих. Рифи що запам’ятовуються, інтимна лірика й холодна, відсторонена атмосфера вплинули на багатьох музикантів, серед них The Killers, The XX і Editors. Та головний альбом був у Interpol.

«Припущення, що цей альбом —продукт правильного часу і місця, таке ж наївне, як і припущення, що будь-хто, хто був закоханий, міг записати пісню про кохання в принципі. У 2002 році було багато крутих груп, але тільки одна змогла записати цей шедевр», — писав у рецензії  до альбому Interpol «Turn On The Bright Lights» музичний сайт Pitchfork.

У 2018 році група випустила шостий лонгплей «Marauder», в якому об'єднала всі свої творчі сили для створення чогось нового в пост-панк рівайвлі. Загадкові кліпи, майже  потойбічні сили, тягучий, ембіентний саунд  що межує зі скорострільними бойовиками. Експеримент оцінили не всі, але найвідданіші фанати лишилися задоволеними.

Пол Бенкс в одному з інтерв'ю про альбом «Marauder»:  «Цей альбом я писав із насолодою. Я насолоджувався спілкуванням з Семом і Деном. І насолоджувався процесом створення пісень. Це прекрасний і рідкісний момент. Ми не пишемо треки з метою типу "А давайте будемо звучати ось так". Ден приніс кілька гітарних наробок, а потім разом ми їх добудували».

А ви зможете розповісти про свoю прихильність до Interpol особисто й здатися їм з потрохами вже наступного літа. Тільки вдягніться пристойніше!

Організатор — Pop Corn https://www.facebook.com/popcornua

Продаж квитків почнеться 21 грудня об 11:00 на https://concert.ua/ru/event/interpol
 

 

12 червня 2019

Київ, Зелений Театр

Interpol

 
blog comments powered by Disqus