Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт ВИА О.Torvald в Киеве

Концерт О.Torvald 27 may.  О.Torvald квитки на  О.Torvald.  Билеты на концерт группы  О.Torvald в Киеве. Оторвальд Киев билеты в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "ВИА О.Torvald"

 

Уперше на сцені будинку культури Sentrum – вокально-інструментальний ансамбль O.Torvald з програмою «За вашими листами»! Довгоочікуваний концерт популярного колективу відбудеться наприкінці гарячої, як вогонь у ваших серцях, весни 2017 - 27 травня!

У програмі виступу – тільки хіти, що гідні вашої уваги. Репертуар заходу обираєте ви, відправивши свого листа на адресу Київ, Делегатський провулок, 12, оф 3, індекс 04107.

Розпочавши свій творчий шлях у 2005-му, сьогодні ВІА О.Torvald одна з найпомітніших музичних формацій країни. Вони грають чистий, як дівоча сльоза, рок-н-рол, приправлений лірикою українською та іноземними мовами.

На рахунку команди 5 платівок, хіти з яких співає вся Україна.

О.Torvald - лауреати й учасники всеукраїнських музичних фестивалів «Червона Рута», «Перлини сезону», «Таврійські ігри», а також міжнародних пісенних конкурсів.

Серед шлягерів O.Torvald: «Київ вдень і вночі», «Ти Є», «#нашілюдивсюди» і ще десятки інших пісень. Замовляйте свої і приходьте на концерт!

 


 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "ВИА О.Torvald" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus