Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Вагоновожатые в Киеве

Концерт Вагоновожатые. Вагоновожатые билеты Киев. Билеты на Вагоновожатых в Киеве. Вагоновожатые. Большой осенний концерт в Киеве. ВГНВЖ. Вагоновожатые. Вагоновожатые. Вагоновожатые  КИЕВ в Киеве  2018, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Вагоновожатые"

 

Вагоновожатые презетнують новий альбом «Референс»

Цього року «вагоновожатые» якось несподівано майже зникли з радарів. На пальцях однієї руки можна порахувати виступи в новому сезоні. Традиційний київський концерт, виступ на підтримку політв'язнів, декілька сетів на фестивалях та живий супровід фільму «Ордер на арешт».

Але згодом стало відомо, що пауза спланована та дужа плідна. Колектив навмисно ізолювався, щоб без відриву попрацювати над новим матеріалом. Зима, кінець весни, літо…ми терпляче чекали, поки пройде період пошуків нових тем, нового звуку, репетицій, запису та зведення. І ось нарешті «вагоновожатые» відсалютували про фіналізацію цього кропіткого процесу.

Новий альбом має назву «Референс» і з’явиться в листопаді. Складається він з десяти нових треків, з яких лише декілька лунали на концертах. Презентація «Референсу» відбудеться 16 грудня у клубі Atlas. Початок о 20.00. В програмі прем’єри, сюрпризи, новий мерч і, звісно, допоміжні референси, з якими нова програма «старічуль» стане ще більш близькою і дохiдливою.
 

 

 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Вагоновожатые" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus