Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт The Chemical Brothers в Киеве

Концерт The Chemical Brothers. Tickets for The Chemical Brothers. Билеты на The Chemical Brothers. Квитки на The Chemical Brothers. The Chemical Brothers Киев билеты. Кемикал Бразерз в Киеве  2019, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "The Chemical Brothers"


Вони назавжди змінили уявлення про те, як має виглядати live-шоу електронного гурту. Їх концерти — це повне занурення в аудіовізуальне дійство, котре тримає публіку до самого фіналу.

Розпочавши свою кар’єру у невеликих лондонських клубах, вони дуже швидко перемістилися на верхні рядки афіш найбільших фестивалів світу. Музиканти завжди залишалися вірними своїй ідеї — живе шоу повинно створювати власний аудіовізуальний простір, яке не хочеться залишати. Багато років перформанси The Chemical Brothers, що спродюсовані візуальними художниками Адамом Смітом та Маркусом Ліоллом, вводять аудиторію в стан трансу та ейфорії у всьому світі.

“Візуальний досвід є важливою складовою електронної музики. Він тепер має бути настільки масштабним, щоб люди відчували його нутром.” — стверджує Маркус Ліолл.

Вплив The Chemical Brothers на електронну музику важко переоцінити. Шість їх альбомів в різні часи досягали №1 у британських чартах, а їх альбоми та сингли продаються багатомільйонними тиражами. The Chemical Brothers — перші серед електронщиків отримали нагороду Grammy, за трек «Block Rockin’ Beats» (всього за свою кар’єру «Брати» отримали 4 Grammy).

Дев’ятий альбом «Хіміків» «No Geography» вийде вже весною 2019 року і включатиме сингл «Free Yourself», котрий вже встиг стати улюбленим серед меломанів, і під який вони відплясували на літніх фестивалях минулого року. Також у альбом увійде зовсім свіжий трек «МАН», що був чудово сприйнятий фанатами групи. Їх нове шоу — це, як завжди, неймовірні дивовижні візуалізації, суперхіти, під які весь світ танцює останні двадцять років, а також цілковито нові треки, які гарантовано задаватимуть тон і ритм на всіх вечірках планети цього літа.

Пропустити виступ The Chemical Brothers — означає пропустити найкращий електронний перформанс цього літа.

Продаж квитків розпочнеться 4 березня о 11:00. Детальна інформація про концерт та найсвіжіші оновлення — на сайті компанії-організатора: www.qievdance.com/thechemicalbrothers

 

 

The Chemical Brothers у Києві!
15 червня 2019, МВЦ, легендарні британці з новим альбомом "No Geography'’.

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "The Chemical Brothers" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus