Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт «Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show в Киеве - заказ билетов

Концерт «Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show. shpilyasti. Квитки на «Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show у Києві в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "«Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show"

 


25 травня в Українському домі відбудеться концерт гурту «Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show.

Вперше в Україні музиканти зіграють на великій сцені спільно з виконавцями жестової пісні. На концерті звучатимуть народні пісні та авторські твори, інструментальна музика, світові та ретро хіти, рок, джаз та навіть дабстеп на бандурі!

Концерт виник у результаті співпраці проекту сучасної бандури Bandura Style та соціального проекту «Почути», що створює інклюзивні культурні ініціативи та мистецькі заходи.

Пісні з репертуару «Шпилястих кобзарів» жестовою мовою виконають актори театру міміки та жесту «Райдуга» Ігор Малік та Григорій Гук.

Кілька пісень мовою жестів виконають самі бандуристи. Для цього вони кілька місяців працювали з сертифікованим перекладачем жестової мови Наталею Кравцовою.

«Шпилясті кобзарі» – півфіналісти шоу «Україна має талант», запальні та колоритні бандуристи, чия версія Jingle Bells підірвала мережу: більше мільйона переглядів, тисяч репостів і сотень коментарів з усього світу. Поєднуючи колорит традиційних пісень з трендовими музичними стилями, вони творять нову історію української бандури.

 

 

«Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show

25 травня, 19:00, Український дім

Закажите билеты на Концерт «Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Український дім (Київ, вулиця Хрещатик, 2), 25 мая 2017, начало в 19:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
Партер, р. 7-13: 160 грн. 160
Партер, р. 1-6: 250 грн. 250

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus