Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт «Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show в Киеве

Концерт «Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show. shpilyasti. Квитки на «Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show у Києві в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "«Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show"

 


25 травня в Українському домі відбудеться концерт гурту «Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show.

Вперше в Україні музиканти зіграють на великій сцені спільно з виконавцями жестової пісні. На концерті звучатимуть народні пісні та авторські твори, інструментальна музика, світові та ретро хіти, рок, джаз та навіть дабстеп на бандурі!

Концерт виник у результаті співпраці проекту сучасної бандури Bandura Style та соціального проекту «Почути», що створює інклюзивні культурні ініціативи та мистецькі заходи.

Пісні з репертуару «Шпилястих кобзарів» жестовою мовою виконають актори театру міміки та жесту «Райдуга» Ігор Малік та Григорій Гук.

Кілька пісень мовою жестів виконають самі бандуристи. Для цього вони кілька місяців працювали з сертифікованим перекладачем жестової мови Наталею Кравцовою.

«Шпилясті кобзарі» – півфіналісти шоу «Україна має талант», запальні та колоритні бандуристи, чия версія Jingle Bells підірвала мережу: більше мільйона переглядів, тисяч репостів і сотень коментарів з усього світу. Поєднуючи колорит традиційних пісень з трендовими музичними стилями, вони творять нову історію української бандури.

 

 

«Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show

25 травня, 19:00, Український дім

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "«Шпилясті кобзарі»: Bandura Style Show" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus