Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Олег Скрипка та оркестр НАОНІ в Киеве - заказ билетов

Концерт ВВ. ВВ. Квитки на концерт Олега Скрипки та оркестру НАОНІ. Олег Скрипка та оркестр НАОНІ Київ. Фрідом джазз в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине
Свернуть Подробнее о группе "Олег Скрипка та оркестр НАОНІ"

 

Олег Скрипка заспіває у супроводі Національного оркестру народних інструментів  29 квітня у Freedom Event Hall відбудеться великий сольний концерт Олега Скрипки у супроводі Національного оркестру народних інструментів (НАОНІ).
 
Цей своєрідний музичний синтез забезпечить унікальність звучання відомих композицій, додасть їм вишуканого шарму та музичної енергії.
 
Олег Скрипка виконає беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень (наприклад, «Очі чорнії» та «Щедрик»), які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» та «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні.
 
Виступ Олега Скрипки – це унікальне поєднання авторської інтерпретації народного стилю, шаленої енергії та безмежної харизми.

А емоції Олега Скрипки та професіоналізм артистів оркестру НАОНІ, у поєднанні із проникливістю народних інструментів, не залишать байдужим нікого.
 
НАОНІ Оркестра – провідний творчий колектив України, переможець Битви оркестрів в Україні та Молдові, яким керує народний артист України Віктор Гуцал. За плечима оркестру понад 5 000 концертів на всіх континентах, а також міжнародні мистецькі фестивалі та свята. НАОНІ Оркестра вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Колектив є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Основою їх концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти.

Закажите билеты на Концерт Олег Скрипка та оркестр НАОНІ в Киеве

При заказе билеты бронируются на 4 дня для оплаты. В случае невыкупа билетов, бронь автоматически снимается. Подробнее с условиями бронирования ознакомьтесь на странице "Как оплатить билеты". Если у Вас есть вопросы о доставке - посетите страницу "Подробнее о доставке".
 Все поля являются обязательными для заполнения. За один раз вы можете купить не более 8 билетов.

Место и время

Freedom, 29 апреля 2017, начало в 20:00

Категории билетов

Категория билетов Цена, грн.
2 этаж, стол 70-73: 1000 грн. (1 место 1000
2 этаж, стол 91, 92: 550 грн. 550
2 этаж, стол 82: 750 грн. 750

Схема зала


Заказ билетов

  • ШАГ1
  • ШАГ2
  • ШАГ3
Пример: +380501234567
* Все поля обязательны для заполнения


Подробнее о доставке
blog comments powered by Disqus