Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Олег Скрипка та оркестр НАОНІ в Киеве

Концерт ВВ. ВВ. Квитки на концерт Олега Скрипки та оркестру НАОНІ. Олег Скрипка та оркестр НАОНІ Київ. Фрідом джазз в Киеве  2017, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Олег Скрипка та оркестр НАОНІ"

 

Олег Скрипка заспіває у супроводі Національного оркестру народних інструментів  29 квітня у Freedom Event Hall відбудеться великий сольний концерт Олега Скрипки у супроводі Національного оркестру народних інструментів (НАОНІ).
 
Цей своєрідний музичний синтез забезпечить унікальність звучання відомих композицій, додасть їм вишуканого шарму та музичної енергії.
 
Олег Скрипка виконає беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень (наприклад, «Очі чорнії» та «Щедрик»), які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» та «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні.
 
Виступ Олега Скрипки – це унікальне поєднання авторської інтерпретації народного стилю, шаленої енергії та безмежної харизми.

А емоції Олега Скрипки та професіоналізм артистів оркестру НАОНІ, у поєднанні із проникливістю народних інструментів, не залишать байдужим нікого.
 
НАОНІ Оркестра – провідний творчий колектив України, переможець Битви оркестрів в Україні та Молдові, яким керує народний артист України Віктор Гуцал. За плечима оркестру понад 5 000 концертів на всіх континентах, а також міжнародні мистецькі фестивалі та свята. НАОНІ Оркестра вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Колектив є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Основою їх концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти.

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Олег Скрипка та оркестр НАОНІ" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus