Главная Как оплатить билеты Доставка в регионы Частые вопросы

Концерт Lama в Киеве

Концерт Лама, Наталья Дзенькив. Квитки на Lama. Київ День закоханих Lama в Киеве  2016, заказ билетов с доставкой по Украине

Свернуть Подробнее о группе "Lama"

 

У переддень всіх закоханих український гурт Lama презентує нову концертну програму «Мій Милий».

Вже 10 років чарівна вокалістка Наталя Дзеньків пише музику та пісні, які виконує та підкорює серця. Гурт неодноразово отримував музичні премії та нагороди. Але найбільша нагорода — це визнання людей. Композиції знаходять шлях до сердець слухачів та стають хітами.

3 місяці назад Лама презентувала спільну роботу з Тонею Мотвієнко «Мій Милий». Ця композиція дала назву та натхнення новій романтичній концертній програмі.

Кожна пісня Lama — це історія взаємин та кохання. Це ідеальна атмосфера до Дня Святого Валентина, яке кортить провести зі своєю коханою людиною у затишному місці у супроводі ліричної та чуйної музики.

Артисти виконають улюблені пісні про найпрекрасніше почуттяю. Кохання сп’янить кожного гостя та зарядить яскравими емоціями.

Ті, в чиє серце вже влучила стріла Амура — приходьта та поділіться своїм почуттям. Ті, хто ще шукає свою другу половинку — приходьте та зарядіться неймовірною нестримною енергією кохання, та вже дуже скоро Амур всміхнеться і вам!

 


Концерт Lama зі спеціальною програмою "Там, де єднаються серця".
 

 

Сообщить о начале продаж билетов на Концерт "Lama" в Киеве

Подтверждаю свое письменное согласие на обработку и использование моих персональных данных с целью информационного обеспечения и предоставления данной услуги, а также подобных услуг в будущем
blog comments powered by Disqus